Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Kaczyński: Mamy lepszych od tych, którzy odchodzą

0
Podziel się:

Prezes Prawa i Sprawiedliwości przestrzega posłów, którzy wybiorą stowarzyszenie liberałów.

Kaczyński: Mamy lepszych od tych, którzy odchodzą
(PAP/Jacek Turczyk)

Stowarzyszenie _ Polska jest najważniejsza _ złożyło wniosek o rejestrację. Poseł Paweł Poncyljusz powiedział, że procedura rejestracyjna potrwa około dwóch tygodni.

- _ Dzisiaj złożyliśmy wniosek. Z naszych informacji wynika, że nie ma zarejestrowanego stowarzyszenia, które miałoby już taką nazwę _ - powiedział poseł.

POSŁUCHAJ PAWŁA PONCYLIUSZA:

Paweł Poncyliusz zachęcał do wstąpienia do stowarzyszenia _ Polska jest najważniejsza _. Powiedział, że każdy z posłów, niezależnie od przynależności partyjnej może podjąć suwerenną decyzję o przynależności do stowarzyszenia.

Kaczyński grozi palcem

Szef Prawa i Sprawiedliwości ocenił, że członkowie jego partii, którzy uznają kierunek, jakim idzie organizacja za niewłaściwy,powinni wybrać własną drogę. Odpowiadając na pytanie, czy założenie przez działaczy PiS stowarzyszenia _ Polska Jest Najważniejsza _ jest zgodne ze statutem partii, Kaczyński stwierdził, że _ na pewno niezgodne jest działanie, które szkodzi partii _.

- _ Każdy powinien mieć tyle honory, by uznawszy drogę partii za niewłaściwą, wybrać inną, własną _ - mówi prezes Kaczyński.

POSŁUCHAJ JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO:

Kaczyński stwierdził, że kandydat PiS do śląskiego sejmiku Andrzej Rozpłochowski, którego poparcie zapowiedziała Joanna Kluzik-Rostkowska, powinien się zastanowić nad swoją przynależnością polityczną. Zastrzegł, że PiS tą sprawą się nie zajmuje.

- _ Skoro wzbudza taką sympatię pani Kluzik-Rostkowskiej i chce jej pomocy, to powinien się zastanowić, gdzie chce być _ - mówi prezes PiS.

POSŁUCHAJ JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO:

Szef PiS dodał, że w jego partii nie zabraknie chętnych do kandydowania. - _ Mamy bardzo dużą grupę ludzi bardzo dobrze przygotowanych i to nie tylko intelektualnie, ale i moralnie, co bardzo istotne. Chcielibyśmy mieć ich na listach. Jak się miejsca zwalniają, to żałujemy, wiemy, że zrobi się miejsce dla tych naprawdę lepszych _- wyjaśnia prezes.

POSŁUCHAJ JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO:

Kaczyński zapowiedział, że jutro PiS przedstawi swoją ocenę 3-letnich rządów koalicji Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego. Szef Prawa i Sprawiedliwości w imieniu kandydatów swojej partii podpisał _ Deklarację samorządową dla niepełnosprawnych _.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/107/t115563.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kluzik-rostkowska;i;jakubiak;wyrzucone;z;pis,19,0,705555.html) Kluzik-Rostkowska i Jakubiak wyrzucone z PiS Tak poinformował szef klubu PiS Mariusz Błaszczak. Zostały one wykluczone za _ działanie na szkodę partii _.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/111/t75887.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/co;dalej;z;liberalami;z;pis;prezes;ma;napiety;program,254,0,708862.html) Co dalej z liberałami z PiS? Prezes ma napięty program Los m.in. europosła Adama Bielana nie rozstrzygnie się dziś.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/197/t116421.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/polska;jest;najwazniejsza;renegaci;z;pis;zakladaja;stowarzyszenie,230,0,711398.html) "Polska jest najważniejsza". Renegaci z PiS zakładają stowarzyszenie _ - Dziś je rejestrujemy. Nazwa nawiązuje do motta kampanii prezydenckiej - _ ogłosiła Joanna Kluzik Rostkowska.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)