Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kaczyński tłumaczy się z debaty z Tuskiem

0
Podziel się:

Szef PiS czeka na program wyborczy PO. W innym wypadku nie zamierza debatować z Donaldem Tuskiem.

Kaczyński tłumaczy się z debaty z Tuskiem
(PAP/Bartłomiej Zborowski)

_ - Jest kilka doświadczeń bardzo, ale to bardzo niedobrych. To są doświadczenia, z jednej strony takiego niezwykle gwałtownego i zupełnie pozbawionego podstaw faktycznych ataku i odmowy jakiejkolwiek merytorycznej dyskusji _ wyjaśnia powody odmowy debaty *z premierem i liderem PO Donaldem Tuskiem szef PiS Jarosław Kaczyński* .

_ - No i niestety jest to też doświadczenie szczególnego rodzaju postawy mediów. Czyli krótko mówiąc, mamy tutaj kontekst, którego nie możemy zaakceptować. Jeżeli on się zmieni - oczywiście sytuacja będzie inna. Czekamy na program Platformy Obywatelskiej _ - dodaje Jarosław Kaczyński.

_ - Jesteśmy gotowi dyskutować, ale na poziomie programu, a nie na poziomie pytania o to, kto kogo pistoletem straszył przed 20 laty. Skądinąd - nikt nikogo nie straszył, żeby było jasne. Na tym poziomie nie ma sensu dyskutować. Nie ma sensu zmieniać polityki, która jest rzeczą poważną, w niepoważną socjotechnik _i - tłumaczy Jarosław Kaczyński.

POSŁUCHAJ JAROSŁAWA KACZYŃSKI:

*źródło: IAR *

Politycy Platformy Obywatelskiej uważają, że Jarosław Kaczyński _ dezerteruje _ nie biorąc udziału w debacie politycznej z przedstawicielami innych partii. Prezes PiS udzieli za to wywiadu dziennikarzom TVP Info i Polsatu.

Jak określił Paweł Olszewski z Platformy, prezes PiSu będzie dziś debatował sam ze sobą.

POSŁUCHAJ PAWŁA OLSZEWSKIEGO:

źródło: IAR

Poseł PO Andrzej Halicki dodaje, że być może wywiad Kaczyńskiego to dobry prognostyk.

POSŁUCHAJ ANDRZEJA HALICKIEGO:

źródło: IAR

O 19.05 prezes PiS weźmie udział w wywiadzie emitowanym na antenie telewizji Polsat, Polsat News i TVP Info. Z kolei, o 19.25 w stacji TVN24 rozpocznie się debata reprezentantów PO, PSL, SLD i PJN.

Najnowsze wiadomości wyborcze w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/134/t131974.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/napieralski;chce;e-rewolucji;w;szkolach,100,0,901732.html) MD kontra SLD. "Idzie Grześ przez wieś" Szef SLD Grzegorz Napieralski przedstawił program Sojuszu, zakładający upowszechnienie komputerów w polskich szkołach.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/89/t77913.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/sad;najwyzszy;uznal;skarge;komitetu;na;pk,39,0,901671.html) Chcą zmienić termin wyborów. Mają szansę? Sąd Najwyższy uznał za zasadną skargę KWW Obywatelskich List Wyborczych Nowego Ekranu na odmowę rejestracji komitetu przez PKW.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/124/t113020.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pjn;przeciw;szesciolatkom;w;szkolach;maja;spot,185,0,901561.html) Za wysoki pisuar. Zobacz nowy spot PJN - Nie posyłajmy sześciolatków do szkół - apeluje PJN w kolejnym
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)