Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kaczyński zbojkotuje zaprzysiężenie

0
Podziel się:

Błaszczak: Pamiętamy jak zachowywał się prezydent-elekt wobec Lecha Kaczyńskiego.

Kaczyński zbojkotuje zaprzysiężenie
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Szef klubu PiS Mariusz Błaszczak powiedział, że prezes PiS Jarosław Kaczyński nie weźmie udziału w uroczystości zaprzysiężenia prezydenta Bronisława Komorowskiego.

_ - Prezesa Jarosława Kaczyńskiego, z tego co wiem, nie będzie na zaprzysiężeniu _ - powiedział Błaszczak dziennikarzom w Sejmie.

Pytany, dlaczego, odpowiedział: _ Myślę, że jest to dość oczywiste, kiedy popatrzymy na to, co działo się wobec Lecha Kaczyńskiego ze strony polityków PO, w tym samego Bronisława Komorowskiego, jeżeli też zwrócimy uwagę na to, że już po wyborze ze strony Bronisława Komorowskiego w tej sprawie nie było żadnej refleksji _.

Określenie, którego użył jeden z publicystów - że wobec prezydenta Lecha Kaczyńskiego był realizowany _ przemysł pogardy _ to - jak mówił Błaszczak - trafne określenie.

Jak dodał, na uroczystość zaprzysiężenia parlamentarzyści PiS przyjdą z wpiętymi w klapy czarnymi wstążkami. _ Czarna wstążka i orzełek katyński. Ja orzełek katyński noszę od 10 kwietnia. A czarna wstążka plus orzełek katyński to symbol tego, co wydarzyło się 10 kwietnia, symbol pamięci o tym _ - zaznaczył.

_ Gdyby nie to tragiczne wydarzenie, to dzisiaj nie byłoby przecież zaprzysiężenia _ - podkreślił.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/9/t97545.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/czy;komorowski;przeciwstawi;sie;tuskowi,216,0,651992.html) Czy Komorowski przeciwstawi się Tuskowi? Zaprzysiężony dziś prezydent na pewno podpisze podwyżkę podatków. Ale już niedługo Platforma może mieć z nim problem.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/179/t91827.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/dzis;zaprzysiezenie;pozniej;czystki;w;kancelarii,193,0,652225.html) Dziś zaprzysiężenie, później czystki w kancelarii Pracę w pałacu prezydenckim ma stracić około 80 osób.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/185/t99257.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/to;najwazniejszy;dzien;w;jego;zyciu,148,0,652180.html) To najważniejszy dzień w jego życiu Bronisław Komorowski zostanie zaprzysiężony na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
wiadmomości
wiadomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)