Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Karambol w Anglii. 200 osób rannych

0
Podziel się:

W gęstej mgle na drodze szybkiego ruchu zderzyło się ponad sto pojazdów. Zobacz wideo.

Karambol w Anglii. 200 osób rannych
(PAP/EPA)
bFfeBfzF

1/6

fot: PAP/EPA
Dwieście osób zostało rannych w serii kolizji ponad stu pojazdów, do której doszło dziś rano w gęstej mgle w hrabstwie Kent na południowym wschodzie Anglii - informuje BBC. Stan sześciorga poszkodowanych jest poważny.

Pierwsze doniesienia mówiły o karambolu z udziałem 40 pojazdów, ale wkrótce policja poinformowała, że było ich ponad sto. Pięć osób z rozbitych pojazdów musieli uwalniać strażacy.

Zobacz także: ZOBACZ WIDEO Z MIEJSCA ZDARZENIA:
bFfeBfzH

BBC odnotowuje relację świadka, który powiedział, że widoczność była bardzo słaba, ale że do mostu, na którym doszło do kolizji, samochody podjeżdżały bez świateł. Ten świadek widział samochody osobowe zgniecione pod ciężarówkami i ludzi leżących na jezdni.

Most łączący wyspę Sheppey z resztą hrabstwa Kent będzie zapewne zablokowany przez cały dzień, także w godzinach wieczornego szczytu - ostrzega policja, przypominając jednocześnie kierowcom o włączaniu świateł w warunkach ograniczonej widoczności i o zachowaniu bezpiecznej odległości między pojazdami.

Czytaj więcej w Money.pl
Wielki karambol w Hiszpanii. Są ranni Co najmniej 13 osób zostało rannych w rezultacie karambolu z udziałem 45 samochodów na autostradzie w regionie Castilla-y-Leon na północy Hiszpanii.
Tragiczny wypadek. 21 osób rannych Z 18 do 21 wzrosła liczba rannych w wypadku busa i samochodu ciężarowego w Łapczycy koło Bochni (woj. małopolskie), do którego doszło dzisiaj rano.
Tragedia w kopalni. Zginęły trzy osoby - _ Do wypadku doszło 320 m pod ziemią _- poinformowała rzeczniczka Wyższego Urzędu Górniczego Jolanta Talarczyk.
bFfeBfAi
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)