Notowania

wybory prezydenckie 2010
26.05.2010 08:46

Kidawa-Błońska: Mamy szansę wygrać w pierwszej turze

Posłanka twierdzi, że takiej kampanii nie było jeszcze nigdzie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Tomasz Gzell)

Rzeczniczka sztabu wyborczego Bronisława Komorowskiego uważa, że takiej kampanii prezydenckiej, jak obecna, nie było nigdzie na świecie.

Małgorzata Kidawa-Błońska powiedziała w Salonie Politycznym Trójki, że w pierwszej turze wiele będzie zależało od nastroju wyborców. Posłanka PO podkreśliła, że mamy nietypową kampanię prezydencką - zdominowaną przez katastrofę w Smoleńsku, a obecnie przez powódź.

POSŁUCHAJ MAŁGORZATY KIDAWY-BŁOŃSKIEJ:

Rzeczniczka sztabu PO powiedziała, że kandydat tej partii popiera jednomandatowe okręgi wyborcze w wyborach samorządowych. Jak podkreśliła, stosowny projekt w tej sprawie jej partia złoży dopiero wtedy gdy będzie miała sejmową większość. Posłanka przekonywała, że w innym przypadku rozpatrywanie tego projektu nie ma sensu.
Obecnie ordynacja większościowa w Polsce obowiązuje w wyborach do Senatu.

ZOBACZ TAKŻE:

* [ Przez powódź wybory prezydenckie w październiku? ]( http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/przez;powodz;wybory;prezydenckie;w;pazdzierniku,157,0,621725.html )
* [ Lepperowi blisko do Brukseli, a Morawieckiemu do Moskwy ]( http://news.money.pl/artykul/lepperowi;blisko;do;brukseli;a;morawieckiemu;do;moskwy,97,0,624993.html )
* [ Mikrofon Money.pl z Markiem Jurkiem: Trzeba skończyć z wojną na miny ]( http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/jurek;trzeba;skonczyc;z;wojna;na;nastroje;pozy;i;miny,205,0,621005.html )
Tagi: wybory prezydenckie 2010, wybory, komorowski, kidawa-błońska, wygrana, pierwsza tura, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz