Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kierownictwo PiS dyscyplinuje posłów. Na wyjazdach kulturalnie

0
Podziel się:

Za niezastosowanie się do uchwały władz partii grozi zakaz kandydowania w kolejnych wyborach z list tej partii.

Kierownictwo PiS dyscyplinuje posłów. Na wyjazdach kulturalnie
(Reporter)
bETGJavF

Kierownictwo PiS zobowiązało w czwartek członków partii i jej pracowników do przestrzegania najwyższych standardów w trakcie wyjazdowych posiedzeń klubu i wyjazdów służbowych; dotyczy to także innych przejawów działalności publicznej.

Za niezastosowanie się do uchwały władz partii posłom, senatorom i europarlamentarzystom PiS grozi zakaz kandydowania w kolejnych wyborach z list tej partii.

PAP dotarła do treści przyjętej w czwartek wewnątrzpartyjnej uchwały Komitetu Politycznego PiS.

bETGJavH

_ Komitet Polityczny PiS zobowiązuje parlamentarzystów PiS, w tym posłów do Parlamentu Europejskiego oraz pracowników partii i klubu parlamentarnego PiS, do przestrzegania najwyższych standardów obowiązujących w miejscu pracy, w trakcie wyjazdowych posiedzeń klubu parlamentarnego, a także innych wyjazdów służbowych _ - brzmi fragment uchwały. Kierownictwo PiS zastrzega, że dotyczy ona także _ innych przejawów działalności publicznej i służbowej _.

Politycy PiS poproszeni przez PAP o komentarz do zarządzenia kierownictwa partii odmówili oficjalnego komentarza.

_ Na pewno będziemy się stosować. Polityka to nasza praca, a nie zabawa _ - powiedział PAP jeden z posłów tej partii. Członek kierownictwa PiS powiedział PAP, że uchwała powstała w związku z ujawnionymi przez media w tym tygodniu nagraniami z wyjazdowego posiedzenia klubu PiS, na których widać m.in. zachowanie rzecznika partii Adama Hofmana w trakcie wieczornego spotkania podczas niedawnego wyjazdu na Podkarpacie.

Czytaj więcej w Money.pl
PO traci w sondażach. Tylko 20 proc. poparcia W porównaniu z wynikami poprzedniego badania, rządząca partia straciła aż cztery punkty procentowe.
Solidarna Polska grozi PiS procesem Zdaniem Jacka Kurskiego, PiS zastosował _ ordynarną prowokację _.
Adam Hofman grozi sądem za "libację" Sprawa ma dotyczyć artykułu we _ Wprost _, opisującego libację parlamentarzystów PiS na Podkarpaciu.
bETGJawi
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)