Notowania

wybory prezydenckie 2010
21.06.2010 14:50

Komorowski chce debat o problemach Polaków

Sztab kandydata PO proponuje cykl spotkań pod tytułem: Najważniejsi są Polacy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Bartłomiej Zborowski)

Sztab kandydata PO proponuje Kaczyńskiemu * *przed II turą wyborów prezydenckich *cykl spotkań pod wspólnym tytułem: _ Najważniejsi są Polacy _. Pierwsza debata miałaby się odbyć w środę.*

Z okazji Dnia Ojca, kandydaci debatowaliby na temat problemów biedy, rodziny, spraw społecznych, wykluczenia i służby zdrowia. Kolejna debata miałaby się odbyć w niedzielę, a jej tematem byłby rozwój Polski, nowoczesna edukacja oraz Polska w świecie.

_ - Zwracam się do sztabuJarosława Kaczyńskiegoz propozycją zorganizowania debat prezydenckich. Chcemy, żeby te debaty odbyły się jak najszybciej _ - powiedział szef sztabuBronisława KomorowskiegoSławomir Nowak. Jak dodał, w sprawie organizacji debat będzie też chciał zorganizować spotkanie z przedstawicielami stacji telewizyjnych.

Czytaj w Money.pl
*Jacy są naprawdę Kaczyński i Komorowski * Obaj mają za sobą epizody aktorskie. To tylko ich łączy. Różni podejście do polityki. Kaczyńskiego zawsze interesowały wygrane. Komorowski najczęściej chciał się układać. Teraz czeka ich decydujące starcie.
*Pierwsza tura: 41,22 do 36,74. Są dane z 94 proc. obwodów * - Wielce prawdopodobne jest, iż PKW jeszcze w poniedziałek w godzinach wieczornych poda do publicznej wiadomości oficjalne wyniki głosowania - powiedział podczas konferencji w siedzibie PKW sekretarz Komisji Kazimierz Czaplicki.
* [ Wybory prezydenckie 2010 w Money.pl ]( http://www.money.pl/wybory2010/ )
* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
Tagi: wybory prezydenckie 2010, debata, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz