Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Komorowski: Prezydent może dużo, ale nie zmienić historię

0
Podziel się:

Wyjaśnił, że zaprosił na posiedzenie RBN wszystkich byłych prezydentów, a nie tylko niektórych.

Komorowski: Prezydent może dużo, ale nie zmienić historię
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bEsmNWyJ

Prezydent powiedział, że posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego było pożyteczne. Tematem rozmów Bronisława Komorowskiego z politykami, w tym byłymi prezydentami i premierami, była zbliżająca się wizyta prezydenta Rosji Dmitrija Miedwiediewa w Warszawie oraz przyszłość stosunków na linii Warszawa - Moskwa.

Bronisław Komorowski na konferencji prasowej podziękował wszystkim uczestnikom za rzeczową dyskusję.

- _ To była bardzo ciekawa, w moim przekonaniu ważna rozmowa, dająca istotny materiał do dalszych przygotowań przed wizytą prezydenta Miedwiediewa w Polsce _ - powiedział Komorowski.

bEsmNWyL

Prezydent powiedział, że na kolejne spotkanie RBN poświęcone Rosji zostaną zaproszeni eksperci. Tłumaczył też dlaczego wśród zaproszonych gości znalazł się Wojciech Jaruzelski.

- _ No historii się nie da zmienić. Prezydent dużo może, ale historii zmienić nie może. I faktu, że pan generał Jaruzelski był prezydentem polski tez nie zmienię _ - stwierdził Komorowski.

POSŁUCHAJ PREZYDENTA KOMOROWSKIEGO:

W Pałacu Prezydenckim na posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego w grupie zaproszonych byłych premierów i prezydentów, nieobecny był Jan Olszewski, który usprawiedliwił się chorobą. Zgodnie z zapowiedziami nie przybył również Jarosław Kaczyński.

Prezydent zapowiedział, że na kolejne spotkanie RBN poświęcone Rosji zostaną zaproszeni eksperci.

bEsmNWyR
Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/104/t115560.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/prezes;pis;rezygnuje;z;rbn;przez;rosje,194,0,707778.html) Prezes PiS rezygnuje z RBN przez Rosję Jarosław Kaczyński kolejny raz kontestuje niechęć do rządu i Platformy.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/91/t122715.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/jaruzelski;u;komorowskiego;jako;ekspert;rbn,40,0,721960.html) Jaruzelski u Komorowskiego. Jako ekspert RBN Rozpoczęło się spotkanie Rady Bezpieczeństwa Narodowego. Kontrowersje budzi obecność generała Jaruzelskiego.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/48/t95536.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kaczynski;o;rbn;to;niszczyciele;panstwa,44,0,684844.html) Kaczyński o RBN: To niszczyciele państwa Prezes PiS ujawnia motywy rezygnacji z udziału w Radzie Bezpieczeństwa Narodowego.
bEsmNWzm
wiadomości
gospodarka
KOMENTARZE
(0)