Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Król Hiszpanii w szpitalu. Znów operacja biodra

0
Podziel się:

Król Hiszpanii Juan Carlos przeszedł drugą w ciągu dwóch tygodni operację biodra.

Król Hiszpanii w szpitalu. Znów operacja biodra
(PAP/EPA)

Król Hiszpanii Juan Carlos przeszedł drugą w ciągu dwóch tygodni operację biodra. Jak poinformowały w nocy z czwartku na piątek służby prasowe królewskiego dworu, w czwartek monarcha zwichnął sobie prawy staw biodrowy.

Nie tak dawno, bo 14 kwietnia, Juan Carlos przeszedł w Madrycie operację wszczepienia protezy stawu biodrowego. Była ona konieczna, bo podczas polowania na słonie w Botswanie 74-letni monarcha upadł i złamał sobie biodro.

Juan Carlos był ostro krytykowany za kosztowną eskapadę do Afryki w sytuacji gdy jego kraj boryka się z największym od lat kryzysem finansowym, a co drugi młody Hiszpan nie ma pracy.

Monarcha zaskoczył jednak Hiszpanów i publicznie przeprosił za wyjazd do Botswany. _ Jest mi bardzo przykro. Popełniłem błąd. To się więcej nie powtórzy _ - powiedział w telewizji Juan Carlos.

Czytaj więcej w Money.pl
S&P tnie rating dużego unijnego kraju Agencja ratingowa Standard & Poor's obniżyła rating Hiszpanii o dwa stopnie - z A na BBB z perspektywą negatywną.
Cięcia i reforma. Pracę straci 600 tys. osób - _ Sytuacja Hiszpanii jest skrajnie trudna _ - podkreśla premier Mariano Rajoy.
Od tego zależy wiarygodność Hiszpanii Hiszpania przeżywa wyjątkowo trudny okres i drastyczne środki oszczędności, które przewiduje budżet na rok 2012, są absolutnie konieczne.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)