Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Księżna Cambridge jako Madonna? Na graffiti

0
Podziel się:

Londyński artysta o pseudonimie Pegasus znalazł nietypowy sposób dla uczczenia narodzin syna brytyjskiego następcy tronu.

Księżna Cambridge jako Madonna? Na graffiti
(SIPA USA/SIPA/EAST NEWS)
bEDCbFWZ

Stworzył graffiti inspirowane XIV-wiecznym obrazem Madonna z dzieciątkiem włoskiego malarza Duccio di Buoninsegna. Kate Middleton ubrana w błękitną szatę trzyma na rękach niedawno narodzonego księcia Jerzego.

28-letni Pegasus tłumaczy, że chciał w wyjątkowy sposób uczcić przyjście na świat potomka rodziny królewskiej. _ Ona ma wszystko - jest piękna i wielbiona przez tłumy _- dodał Pegasus. Twórca muralu ma nadzieję, że ukazanie księżnej jako Matki Boskiej nikogo nie urazi.

Personalia Pegasusa są nieznane, artysta woli pozostać anonimowy. Jego prace pojawiają się głównie na ścianach budynków w północnej części brytyjskiej stolicy.

bEDCbFXb

Dzieło w przyszłym miesiącu ma zostać wystawione w galerii Hoxton Arches w Londynie. To już piąty obraz członków brytyjskiej rodziny królewskiej, stworzony przez Pegasusa.

Wcześniej graficiarz uwiecznił między innymi nagiego Księcia Harry'ego, po tym jak zdjęcia wnuka Elżbiety z eskapady do Las Vegas obiegły światowe media. Graffiti znalazło się na ścianie jednego z pubów.

Czytaj więcej w Money.pl
Królewskie narodziny napędzają sprzedaż Sprzedaż fotelików dziecięcych firmy Britax Baby Safe potroiła się po tym, jak królewski noworodek wyruszył w takim w swoją pierwszą podróż.
Książę William wyruszył do Kate do Londynu Od pewnego czasu William ma w pogotowiu prywatnie wyczarterowany helikopter na okazję narodzin dziecka.
Tak ogłoszą wieść o królewskim potomku Dziś dzięki internetowi wiadomość o dziecku Kate i Williama obiegnie cały świat w ciągu kilku sekund, ale rodzina królewska musi pogodzić realia współczesnych mediów z wymogami tradycji i protokołu.
bEDCbFXC
KOMENTARZE
(0)