Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wojna w libii
24.09.2011 17:42

Libijscy rebelianci ujawnili sekret Kaddafiego?

Siły Narodowej Rady Libijskiej znalazły broń, o której sądzi się, że jest zabroniona przez prawo międzynarodowe.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/ EPA)

- W pobliżu miast Sabha i Wadan w zachodniej Libii siły Narodowej Rady Libijskiej znalazły broń, o której sądzi się, że jest zabroniona przez prawo międzynarodowe - oświadczył w sobotę przewodniczący NRL Mustafa Abdel Dżalil.

_ - Jest ona pod naszą kontrolą. Poprosimy o pomoc miejscowych ekspertów i wspólnotę międzynarodową, by pozbyć się tej broni w odpowiedni sposób _ - powiedział Dżalil na konferencji prasowej w Bengazi.

Przewodniczący NRL nie wyjaśnił o jaką broń chodzi.

Czytaj więcej o Libii w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/207/t155855.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kaddafi;ma;zloto;moze;atakowac;rebelianci;chca;pomocy,242,0,909298.html) Kaddafi będzie atakował. "Dajcie nam broń!" Przewodniczący Narodowej Rady Libijskiej (NRL) Mustafa Dżalil zaapelował o dostarczenie oddziałom podległym NRL broni, która umożliwiłaby opanowanie tych rejonów kraju, które pozostają jeszcze pod kontrolą zwolenników Muammara Kaddafiego.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/133/t135301.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/rzad;chin;potwierdza;kontakty;firm;zbrojeniowych;z;kaddafim,89,0,903257.html) Sprzedawali broń Kaddafiemu? Zaprzeczają Rząd w Pekinie przyznał, że chińskie firmy zbrojeniowe kontaktowały się w lipcu z przedstawicielami Muammara Kaddafiego.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/207/t155855.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/jeden;z;ostatnich;bastionow;kaddafiego;zdobyty,81,0,918097.html) Zdobyli kolejny bastion. Tymczasem Kaddafi... Oddziały powstańcze odbiły miasto Al-Dżufra na południu Libii z rąk lojalistów obalonego dyktatora Muammara Kaddafiego - poinformował rzecznik Narodowej Rady Libijskiej (NRL)
Tagi: wojna w libii, libia, wiadomości, wiadmomości, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz