Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Liga Światowa zdobyta. Mamy złoto!

0
Podziel się:

Polscy siatkarze po raz pierwszy w historii zwyciężyli w Lidze Światowej.

Liga Światowa zdobyta. Mamy złoto!
(Oleksiewicz/REPORTER)
bEJvKBxh

Polscy siatkarze po zwycięstwie 3:0 nad zespołem USA po raz pierwszy w historii zwyciężyli w Lidze Światowej. Wszyscy komentatorzy zgodnie podkreślają wspaniałą grę naszych zawodników.

Po wygranym finale z Amerykanami, pod wrażeniem był nawet mistrz olimpijski z Montrealu, Zbigniew Zarzycki. _ - Tak grającego polskiego zespołu w jakiejkolwiek grze zespołowej dawno nie widziałem. Wielkie gratulacje dla zespołu. Wspaniały wynik i wspaniała gra - to jest najbardziej pocieszające. Od dawna zresztą uważam, że nasz zespół zawsze było na takie zwycięstwo stać _- mówił Zarzycki.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI ZBIGNIEWA ZARZYCKIEGO:

Źródło: IAR

bEJvKBxj

Podobnego zdania jest też były trener kadry, Ireneusz Mazur. _ - To był bardzo udany dla nas turniej, takie zwieńczenie pewnego okresu pracy szkoleniowej, ważnego etapu przygotowań do igrzysk olimpijskich. Ten okres zakończył się dla nas bardzo dobrze, wielkim sukcesem. I myślę, że jeżeli ta droga jest wytyczona także w dalszej perspektywie, to możemy się spodziewać, że to b _

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI IRENEUSZA MAZURA:

Źródło: IAR

Oprócz miliona dolarów nagrody za zwycięstwo dla polskiej drużyny, czterech reprezentantów Polski otrzymało nagrody indywidualne. 30 tysięcy dolarów za tytuł MVP otrzymał Bartosz Kurek. Po 10 tysięcy - Zbigniew Bartman za tytuł najlepiej atakującego, Marcin Możdżonek - najlepiej blokującego i Krzysztof Ignaczak - najlepszego libero.

bEJvKBxp
Czytaj więcej w Money.pl
Piłkarz oburzony. Złodzieje zeskanowali jego kartę kredytową Dla 33-letniego obrońcy Anglii było to zdarzenie na tyle zajmujące, że poinformował o nim swoich fanów na tweeterze.
Padł rekord wpisów na Twitterze. Wszystko za sprawą... W kulminacyjnym momencie finałowy mecz Euro 2012 skomentowało 15 tysięcy osób.
Dziś finał Euro. Zobacz typowania polityków Do meczu w Kijowie zostało niewiele czasu. Kto wygra i jak na tym tle wypada Polska?
bEJvKBxK
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)