Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Marcinkiewicz: Ziobro zostanie prezesem

0
Podziel się:

Wg Marcinkiewicza były minister sprawiedliwości ma - specjalne relacje z Ojcem Dyrektorem.

Marcinkiewicz: Ziobro zostanie prezesem
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Były premierKazimierz Marcinkiewiczzapowiada, że zostanie w Londynie, nawet jeśli prezes NBP zablokuje jego ponowne powołanie na stanowisko dyrektora w EBOR-ze.

W wywiadzie dla _ Dziennika _Marcinkiewicz mówi, że ma sygnały, jakoby to Pałac Prezydencki miał wstrzymać jego nominację. Były premier planuje, że jeśli straci stanowisko w EBOR-ze, będzie pracował w innej instytucji finansowej. Nie precyzuje, jaka to instytucja, zapowiada natomiast, że ujawni to, gdy pozna decyzję prezesa Sławomira Skrzypka.

Kazimierz Marcinkiewicz zapowiada, że nie będzie wracał do polityki. - _ Ja nie wypadłem z polityki, tylko z niej odszedłem _- mówi. Krytykuje także rządy Prawa i Sprawiedliwości. Jak twierdzi, to co wtedy działo się w spółkach Skarbu Państwa było _ jeśli nie gorsze, to takie samo jak za rządów SLD _".

Zdaniem Marcinkiewicza PiS jest LPR-em bis, gdyż odwołuje się do tego samego elektoratu, skupionego wokół Radia Maryja. Jak dodaje były premier w wywiadzie dla - _ Dziennika _, rekompensatą za poparcie przez to środowiskoLecha Kaczyńskiegow wyborach prezydenckich będzie stanowisko prezesa PiS dlaZbigniewa Ziobry. Według Marcinkiewicza byly minister sprawiedliwości ma - _ specjalne relacje z Ojcem Dyrektorem _.

wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)