Mecz Polska - Czechy. Przegraliśmy 0:1

0

Spotkanie było niezwykle dramatyczne. Niestety polskiej reprezentacji nie udało się wywalczyć awansu do dalszej gry w Euro 2012.

(PAP/EPA)

Początek meczu we Wrocławiu należał do Polaków. Niestety w drugiej połowie straciliśmy bramkę. Gol dla Czechów padł po strzale Jiracka w 72 minucie.

W pierwszej połowie polska reprezentacja nie wykorzystała kilku dogodnych okazji do zdobycia bramki. W drugiej, biało-czerwoni nie potrafili już poważnie zagrozić czeskiej bramce, w której bez zarzutu spisywał się Petr Cech. Po jednym z wielu błędów naszej defensywy, Czechom udało się zdobyć bramkę i prowadzenia nie oddali już do końca meczu.

Reprezentacja Polski zakończyła tym samym przygodę z Euro 2012. Porażka z Czechami 0:1 przekreśliła szanse biało-czerwonych na awans do ćwierćfinału. Polscy kibice po meczu dziękowali jednak naszym kadrowiczom za grę podczas całego turnieju. Radości z wygranej i awansu nie ukrywali Czesi.

Polska - Czechy 0:1. Posłuchaj reakcji kibiców

Oprócz Czechów w ćwierćfinale zobaczymy również Greków, którzy pokonali niespodziewanie Rosję 1:0. Czesi zajęli pierwsze miejsce w grupie A i w ćwierćfinale trafią na drugi zespół w grupie B. Grecy zagrają ze zwycięzcą grupy B.

Rosyjski minister sportu ratuje kibiców Polscy policjanci zatrzymali 25 rosyjskich chuliganów. Część z nich została skazana na pobyt w więzieniu.
Oni pomagają naszym żołnierzom na Euro Specjaliści od likwidacji skażeń dyżurują przy warszawskim szpitalu na Szaserów, wytypowanym do przyjęcia w razie potrzeby piłkarzy i VIP-ów.
Tylu kibiców przyleci jutro do Warszawy Blisko tysiąc kibiców przyleci jutro do Warszawy wyczarterowanymi dla nich samolotami na mecz Rosja-Grecja.