Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Na granicy Izraela i Palestyny znów giną ludzie

0
Podziel się:

Trzej mężczyźni zginęli w wymianie ognia, do której doszło w pobliżu posterunku granicznego.

Na granicy Izraela i Palestyny znów giną ludzie
(Vadim Lavrusik/CC/Flickr)
bEUAhImZ

Trzech Palestyńczyków zginęło w nocy w starciu z izraelskimi żołnierzami na północy Strefy Gazy w pobliżu granicy z Izraelem - poinformowały palestyńskie źródła medyczne.

Mężczyźni zginęli w wymianie ognia, do której doszło na północ od miasta Bejt Lahija w pobliżu posterunku granicznego Erez. Nie wiadomo co doprowadziło do starcia.

_ - Odnaleźliśmy ciała trzech Palestyńczyków, którzy zginęli w walce przed godz. 3 rano (godz. 2 czasu polskiego) _ - poinformował rzecznik palestyńskich służb medycznych. Izraelska armia odmówiła komentarzy.

bEUAhInb
Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/47/t111151.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/izrael;pojdzie;na;ustepstwa;w;sprawie;osadnikow,9,0,679177.html) Izrael pójdzie na ustępstwa w sprawie osadników? Za przedłużenie zakazu budowy osiedli żądają zwolnienia szpiega.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/234/t95978.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/splonal;meczet;palestynczycy;winia;zydowskich;osadnikow,42,0,616490.html) Spłonął meczet, Palestyńczycy winią żydowskich osadników Izraelska armia zapowiedziała, że sprawdzi te doniesienia.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/8/t95496.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/izraelscy;zolnierze;niszcza;zydowskie;domy,91,0,614491.html) Izraelscy żołnierze niszczą żydowskie domy Palestyńczycy żądają, by osadnicy powstrzymali się przed zajmowaniem ich terytorium.
bEUAhInC
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)