Notowania

partia palikota
05.11.2010 09:39

Nowa partia zarejestrowana. Palikot rusza w Polskę

Poseł zapowiada budowę struktur regionalnych i kongres.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

_ Tym razem poszło zdecydowanie łatwiej, niżw przypadku wielomiesięcznej rejestracji Stowarzyszenia Ruch Poparcia Palikota. Sąd Okręgowy w Warszawie wpisał do ewidencji partii politycznych Ruch Poparcia _ - pisze Janusz Palikot na swoim blogu.

Poseł z Lublina zapowiada budowę struktur partii. - _ Teraz przed nami wielkie działania: budowa 16 filii regionalnych stowarzyszenia i 41 oddziałów partii, a na przełomie stycznia i lutego kongres programowo - wyborczy _ - czytamy na blogu Palikota.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/141/t20365.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/wiec;palikota;w;prokuraturze;sprawa;umorzona,243,0,705011.html) Wiec Palikota w prokuraturze. Sprawa umorzona Poseł zorganizował happening w czasie kampanii prezydenckiej.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/142/t115086.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/palikot;kaczynski;jest;o;krok;od;smierci;boje;sie;o;niego,120,0,702584.html) Palikot: Kaczyński jest o krok od śmierci, boję się o niego - _ Nasze protesty przed siedzibami biskupów zamknęły im usta w sprawie in vitro _- mówi Janusz Palikot. Renegat z Platformy rzuca rękawicę Tuskowi. - _ Im chodzi tylko o słupki poparcia, nam o zmienianie Polski _- mówi. Jednocześnie boi się o życie Jarosława Kaczyńskiego, który jego zdaniem bliski jest samobójstwa.
Tagi: partia palikota, partia, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz