Notowania

wybory prezydenckie 2010
14.06.2010 17:26

Olechowski: Prywatyzacja służby zdrowia to nie problem

Problemem jest wprowadzenie mechanizmów konkurencji.

Podziel się
Dodaj komentarz
(A. Marzec/olechowski.pl)

Problemem służby zdrowia jest wprowadzenie mechanizmów konkurencji w tym sektorze - uważa kandydat na prezydentaAndrzej Olechowski.

Według Olechowskiego nie ma na świecie sektora gospodarki, czy sektora innej działalności ludzkiej, który jest dobrej jakości i wydajny, jeżeli nie ma w nim konkurencji. Kandydat na prezydenta chciałby wprowadzenia konkurencji między ubezpieczycielami społecznymi, jak i między szpitalami.

_ - Mnie nie obchodzi, gdy przychodzę do szpitala, czy jest on prywatny czy państwowy. Mnie interesuje, czy tam jest dobry lekarz _ - powiedział Olechowski. Zapytany, którego z kandydatów poprze w II turze wyborów powiedział, że jest człowiekiem wielkiej wiary i liczy, że to on będzie w drugiej turze.

[

]( http://www.money.pl/wybory2010/ )_ - Jakbym miał decydować po niedzielnej debacie kandydatów, to nie wiem kogo poprę, bo debata nie dała odpowiedzi na moje pytania dotyczące przyszłości Polski _ - podkreślił Olechowski.

Oceniając kampanię wyborczą powiedział, że jest ona bardzo męcząca i intensywna, ale brakuje mu debaty merytorycznej wszystkich kandydatów. Taka debata planowana jest podczas II Kongresu Kobiet Polskich w piątek._ - Ja się tam stawię, ale nie wiem, czy wszyscy kandydaci się na niej pojawią _ - dodał Olechowski.

* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
Tagi: wybory prezydenckie 2010, andrzej marian olechowski, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz