Notowania

wybory 2011
23.09.2011 08:25

PiS szykuje dla PO niespodziankę

Szef Sztabu Wyborczego Prawa i Sprawiedliwości Tomasz Poręba zapowiada mocne uderzenie. Mamy na podorędziu ostatnią, decydującą akcję.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Reporter Poland)

*Prawo i Sprawiedliwość na finiszu kampanii wyborczej szykuje _ niespodziankę _ dla swoich konkurentów. *

Szef Sztabu Wyborczego Prawa i Sprawiedliwości Tomasz Poręba zapowiedział w _ Sygnałach Dnia _, że będzie to mocne uderzenie choć nie chciał zdradzić o co konkretnie chodzi: - _ Mamy, używając metafory piłkarskiej, mamy na podorędziu ostatnią, decydującą akcję. Myślę, że będzie ona zaskakująca _ - mówi poseł.

POSŁUCHAJ TOMASZA PORĘBY:

Eurodeputowany PiS poproszony o ocenę _ autobusowej _ kampanii premiera i PO odpowiedział, że- jego zdaniem- jest ona mało wiarygodna: - _ Dlaczego przez cztery lata nie było tych spotkań. Przypomniał sobie o Polakach na ostatnim etapie kampanii wyborczej _ - twierdzi PiS.

POSŁUCHAJ TOMASZA PORĘBY:

Tomasz Poręba powiedział, że Polacy potrzebują sprawnie działającego rządu, a obecny gabinet jest nieudolny.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/127/t130687.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kluzik;kaczynski;zapomni;o;was;jak;o;mnie,208,0,914128.html) Kluzik: Kaczyński zapomni o was jak o mnie Joanna Kluzik-Rostkowska apeluje do sztabowców PiS o opamiętanie.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/98/t130658.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pis;zaprzecza;nie;bedzie;mszy;wyborczych,63,0,909375.html) PiS zamówi msze wyborcze? Dementują Szef klubu PiS Mariusz Błaszczak powiedział, że kandydaci tej partii nie będą zamawiać w kościołach nabożeństw w niedzielę wyborczą.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/1/t124417.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/platforma;dopinguje;pis;jak;najwiecej;smolenska;i;zuli,103,0,918375.html) Platforma dopinguje PiS: Jak najwięcej Smoleńska i żuli Marszałek Sejmu Stefan Niesiołowski mówi też, z kim Kaczyński mógłby wejść w koalicję.
Tagi: wybory 2011, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz