Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Policja dementuje. Śmierć półrocznej Magdy nie jest pewna

0
Podziel się:

Tajemnicze zaginięcie półrocznej Magdy śledzi cała Polska. Policja podała nowe informacje.

Policja dementuje. Śmierć półrocznej Magdy nie jest pewna
(PAP/Andrzej Grygiel)
bFeweBwB

aktualizacja: 07:20

Wbrew wcześniejszym informacjom, policja ciągle nie odnalazła ciała półrocznej dziewczynki z Sosnowca. Detektyw Krzysztof Rutkowski powiedział wczoraj, że dziecko prawdopodobnie nie żyje.

Policja zapowiedziała wznowienie poszukiwania ciała dziecka w miejscu, wskazanym prze matkę. Według relacji detektywa Krzysztofa Rutkowskiego, matka przyznała się przed nim do spowodowania śmierci dziecka i wskazała, gdzie miała porzucić ciało.

bFeweBwD

Jednak, jak przekazał dziennikarzom Adam Jachimczak z biura prasowego śląskiej policji, w miejscu wskazanym przez matkę, znaleziono tylko kurtkę znacznie starszego dziecka. Jachimczak podkreślił, że zawiniątko z kurtką było jedyną rzeczą, którą policjanci znaleźli na miejscu, wskazanym przez matkę.

Tymczasem Rutkowski zadzwonił wczoraj wieczorem na policję w Sosnowcu z informacją, że matka przyznała się przed nim do spowodowania śmierci dziecka i poinformował, gdzie - według relacji kobiety- miałoby się znajdować ciało. Wskazany teren to miejsce w pobliżu Huty Buczek w Sosnowcu.

Detektyw Krzysztof Rutkowski przekazuje policji Katarzynę W. matkę półrocznej Magdy

  • fot: PAP/Andrzej Grygiel
  • fot: PAP/Andrzej Grygiel
  • fot: PAP/Andrzej Grygiel
  • fot: PAP/Andrzej Grygiel [ ( http://static1.money.pl/i/glass.gif ) ] zobacz całą galerię(http://galerie.money.pl/sosnowiec-policja-na-potencjalnym-miejscu-odnalezienia-zwlok-magdy-g407558.html) Katarzyna W. twierdzi, że dziecko wypadło jej ze śliskiego kocyka i uderzyło głową w próg. Ponieważ nie dawało oznak życia, w szoku i ze strachu postanowiła ukryć ciało a potem upozorować atak na siebie i porwanie dziecka. Dopiero po ponad tygodniu przyznała się prywatnemu detektywowi, co stało się naprawdę.
bFeweBxe
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)