Notowania

policja
20.02.2013 17:53

Policjant postrzelił sprawcę napadu

Do napadu doszło w środę przed godz. 16. Mężczyzna był zamaskowany, miał przy sobie przedmiot przypominający broń.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Reporter)

Policjant postrzelił mężczyznę, który napadł na jedną z firm w Gołańczy (Wielkopolskie). Ranny sprawca trafił do szpitala - poinformował rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak.

Jak powiedział Borowiak, do napadu doszło w środę przed godz. 16. Mężczyzna był zamaskowany, miał przy sobie przedmiot przypominający broń.

Kiedy wybiegał z firmy, natknął się na umundurowany patrol. Podczas próby ucieczki sprawca wskoczył do stojącego opodal radiowozu i prawdopodobnie chciał nim odjechać. W ręku cały czas trzymał broń. Jeden z policjantów postrzelił go w dłoń. Mężczyzna został obezwładniony i zatrzymany - powiedział Borowiak.

Jak zastrzegł, są to na razie wstępne ustalenia przebiegu zdarzeń. W trakcie napadu nikt inny nie został poszkodowany. Sprawę napadu wyjaśnia policja i prokuratura z Wągrowca.

Ranny sprawca napadu trafił do szpitala, gdzie pilnują go policjanci.

Czytaj więcej w Money.pl
Oni odcięli mu dłoń? Policja nie ma dowodów Rzecznik komendy wojewódzkiej zapewnia, że policja jest zdeterminowana, żeby znaleźć sprawców.
Odcięli mu dłoń. Poszukuje ich policja Mężczyzna został zaatakowany ostrym narzędziem. Odcięto mu prawą dłoń i trzy palce u lewej ręki.
Strzelanina w Sanoku. Trwają negocjacje Razem z mężczyzną w mieszkaniu jest druga osoba. Nie wiadomo czy faktycznie przyznał się w internecie do zabójstwa.
Tagi: policja, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz