Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Półmaraton warszawski startuje po raz 9

0
Podziel się:

Start odbędzie się na Moście Poniatowskiego, potem uczestnicy pobiegną: Alejami Jerozolimskimi, ul. Marszałkowską, Królewską, ul. Bonifraterską, ul. Konwiktorską i ul. Wenedów.

Nasi biegacze podczas ubiegłorocznego maratonu w Warszawie.
Nasi biegacze podczas ubiegłorocznego maratonu w Warszawie. (Money.pl)
bELdYHSd

Ponad 13 tysięcy osób stanie dziś na starcie półmaratonu warszawskiego. Po raz 9 bieg na dystansie 21 kilometrów zostanie rozegrany na ulicach Śródmieścia, Mokotowa i Pragi Południe. PZU Półmaraton Warszawski jest jedną z największych imprez biegowych w Europie. Weźmie w niej udział także silna ekipa portalu Money.pl.

Biegacze ruszyli punktualnie o 10.00 na Moście Poniatowskiego. Potem uczestnicy pobiegną: Alejami Jerozolimskimi, ul. Marszałkowską, Królewską, ul. Bonifraterską, ul. Konwiktorską i ul. Wenedów. Stamtąd zawodnicy dotrą do Wybrzeża Gdańskiego i prostym odcinkiem, przez tunel Wisłostrady do ul. Wioślarskiej, ul. Solec i ul. Czerniakowskiej, a następnie pod górę do Łazienek Królewskich, przez Aleje Ujazdowskie i Plac Trzech Krzyży z powrotem przez Most Poniatowskiego na błonia Stadionu Narodowego, gdzie zlokalizowana będzie meta zawodów.

W zawodach bierze udział silna ekipa pracowników i dziennikarzy portalu Money.pl w składzie: Aleksander Kusz (prezes Zarządu Money.pl), Anna Anagnostopulu, Łukasz Pałka, Maciej Rynkiewicz, Marcin Sulej i Paweł Ruta. Nie po raz pierwszy. Nasi biegacze regularnie startują w maratonach nie tylko w kraju, także za granica.

bELdYHSf

Utrudnienia w ruchu powinny zakończyć się przed 14.00.

Czytaj więcej w Money.pl

bELdYHSG
KOMENTARZE
(0)