Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Premier nie zdymisjonuje ministra Klicha

0
Podziel się

Odwołania ministra obrony narodowej domagał się poseł PiS Antoni Macierewicz.

Premier nie zdymisjonuje ministra Klicha
(PAP/Radek Pietruszka)
bEixUQXV

Premier nie zamierza dymisjonować ministra obrony narodowej. Donald Tusk złożył takie oświadczenie na poligonie w Wesołej, gdzie wraz z Bogdanem Klichem zapoznawał się z zakończonym właśnie pierwszym etapem profesjonalizacji polskiej armii.

Dymisji ministra Bogdana Klicha kilkakrotnie już w ostatnim czasiedomagała się opozycja.Powodem miała być m.in. katastrofa smoleńska.

Donald Tusk powiedział, że na razie dymisji Bogdana Klicha nie będzie. - _ Nie podzielając opinii opozycji nie mam żadnych czarnych planów jeśli chodzi o przyszłość pana ministra Klicha _ - powiedział Tusk dziennikarzom.

bEixUQXX

Tymczasem szef parlamentarnego zespołu do spraw wyjaśnienia przyczyn katastrofy smoleńskiej Antoni Macierewicz oświadczył dzisiaj, że odpowiedzialność za zaniedbania, które miały wpływ na bezpieczeństwo lotu prezydenckiego Tupolewa, spada m.in. na ministra obrony Bogdana Klicha.

Szef rządu stwierdził, że nie będzie komentował tych słów Macierewicza. - _ Wszyscy znamy wieloletnią działalność Antoniego Macierewicza. Byłoby nieporozumieniem, gdyby polska polityka czy komentarze polskiego rządu miały się koncentrować wokół enuncjacji czy odkryć tego posła _ - oświadczył premier.

ZOBACZ TAKŻE:

bEixUQYy
KOMENTARZE
(0)