Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Rekonstrukcja rządu? "Nic mi nie wiadomo"

0
Podziel się:

Spada popularność rządu i premiera. Pojawiają się pogłoski o możliwości zmian w gabinecie Donalda Tuska.

Rekonstrukcja rządu? "Nic mi nie wiadomo"
(kprm.gov.pl)
bEDBRqMl

Spada popularność rządu i premiera. Jak wynika z najnowszego sondażu TNS OBOP, działalność rządu źle ocenia aż 65 procent badanych. 55 procent Polaków uważa, że Donald Tusk źle wypełnia swoje obowiązki.

- _ Przyjmujemy te wyniki z pokorą _ - komentuje rzecznik rządu. Paweł Graś i dodaje, że jest to dowód na to, iż rząd podejmuje trudne decyzje oraz, że w swojej działalności nie kieruje się PR-em. A o to często oskarża go opozycja.

Graś jednak jest spokojny, iż wyborcy w wyborach parlamentarnych docenią spokój i konsekwencję rządu i premiera.

bEDBRqMn

POSŁUCHAJ RZECZNIKA RZĄDU:

Graś zapewnia także, że nic nie wie o planach premiera dotyczących zmian w rządzie. Rzecznik rządu odniósł się w ten sposób do medialnych informacji, że w kancelarii premiera rozważa się rekonstrukcję rządu, by powstrzymać spadające sondaże Platformy Obywatelskiej.

Pomysły Fedak to nie jest rządowy projekt

W ostatnich dniach rządzącej partii mogło zaszkodzić zamieszanie wokół kwestii reformy OFE. Graś powiedział, że propozycje Jolanty Fedak o ograniczeniu roli OFE, traktowane są jako głos w dyskusji ekspertów. Minister pracy postuluje ograniczenie funkcjonowania towarzystw emerytalnych. Graś podkreśla, że propozycji minister pracy nie ma w rządowym projekcie reformy OFE.

POSŁUCHAJ RZECZNIKA RZĄDU:

Minister pracy zapowiedziała, że wystąpi z postulatem, by _ ograniczyć funkcjonowanie towarzystw emerytalnych _. Minister chciałaby, aby obywatel mógł wybierać w jaki sposób chce inwestować na przyszłą emeryturę i w jakiej instytucji.

bEDBRqMt
Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/181/t86453.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/szef;po;namascil;kandydatow;na;zastepcow,227,0,689123.html) Szef PO namaścił kandydatów na zastępców Dziś wybory partyjnych władz. Wśród kandydatów jest Ewa Kopacz.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/86/t20054.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/grabarczyk;lokomotywa;wyborcza;po,94,0,757854.html) Grabarczyk lokomotywą wyborczą PO? _ Jedynkami _ w wyborach do Sejmu mają być m.in.: Tusk, Grabarczyk, Kwiatkowski i Hall.
bEDBRqMO
KOMENTARZE
(0)