Notowania

wybory samorządowe 2010
07.11.2010 12:28

Schetyna: PO nie będzie robić polityki w samorządach

Kandydaci partii mają rozwiązywać problemy mieszkańców.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

*_ Taką deklarację marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna złożył podczas konwencji _wyborczej PO we Wrocławiu. *

Wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej podkreślił, że kandydaci tej partii będą zajmować się rozwiązywaniem problemów mieszkańców miast i powiatów, w których zostaną wybrani, a nie problemów polityków. _ _

_ - Sławomir Piechota (kandydat PO na prezydenta Wrocławia - przyp. PAP) nie idzie do Ratusza, aby robić politykę, on kandyduje po to, by rozwiązywać problemy wrocławian _ - mówił Schetyna.

Marszałek Sejmu dodał, że PO chce budować samorząd _ z dala od polityki _.

_ - Nie wykluczamy jej, ale niech będzie ona w tle. Wybory samorządowe to nie polityka, to rozwiązywanie problemów mieszkańców _ - mówił Schetyna.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/51/t95539.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/spada;popracie;dla;pis;wzroslo;dla;po;i;sld,188,0,706236.html) Spada popracie dla PiS, wzrosło dla PO i SLD PO może liczyć na 37 proc. głosów, PiS - 23 proc., a SLD na 16 procent. Platforma zyskała 2 punkty procentowe, a PiS stracił 2,5 punktu procentowego.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/166/t97446.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/marszalek;sejmu;zagrzewa;dzialaczy;po;badzcie;jak;kolejorz,56,0,705848.html) Marszałek Sejmu zagrzewa działaczy PO: Bądźcie jak "Kolejorz" Grzegorz Schetyna uczestniczył w konwencji PO w Wielkopolsce.
Tagi: wybory samorządowe 2010, sławomir jan piechota, wybory, samorząd, wiadmomości, wiadomości, gospodarka, najważniejsze
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz