Notowania

Silne trzęsienie ziemi w Japonii. Zatrzęsły się budynki

Według Japońskiej Agencji Meteorologicznej, epicentrum wstrząsów znajdowało się w odległości ok. 275 km na północny wschód od miasta Kurylsk.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Xinhua / eyevine/EAST NEWS)

*Trzęsienie ziemi o sile ocenionej wstępnie na 7 st. w skali Richtera nawiedziło w piątek nad ranem północno wschodnią Japonię - poinformował amerykański Instytut Geofizyczny (USGS). *

Według Japońskiej Agencji Meteorologicznej, epicentrum wstrząsów znajdowało się w odległości ok. 275 km na północny wschód od miasta Kurylsk, w archipelagu Wysp Kurylskich i 528 km na północny wschód od japońskiego miasta Nemuro, na głębokości 10 km.

Wstrząsy były odczuwalne w całej północno wschodniej Japonii, gdzie zachwiały się wysokie budynki.

Bezpośrednio po wstrząsach nie opublikowano ostrzeżenia przed falami tsunami. Brak informacji o ofiarach lub stratach materialnych.

Czytaj więcej w Money.pl
Trzęsienie ziemi w Japonii. Nowe doniesienia Trzęsienie ziemi o sile 6,3 st. w skali Richtera nawiedziło nad ranem zachodnią Japonię. Co najmniej 22 osoby zostały lekko ranne, w tym 7 ciężko - poinformowała policja.
Trzęsienie ziemi w Japonii. 6,3 stopni w skali Richtera Epicentrum wstrząsów znajdowało się w odległości 38 km na północny zachód od miejscowości Wakayama.
Trzęsienie ziemi w Japonii. Zagrożenie tsunami Trzęsienie ziemi o sile 7,3 w skali Richtera, zatrzęsło budynkami w Tokio. Wybrzeże ewakuowane.
Tagi: trzęsienie ziemi w japonii, japonia, wiadomości, wiadmomości, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz