Notowania

konflikt w po
03.01.2011 17:34

Śledzińska-Katarasińska odejdzie z PO?

Posłanka grozi odejściem jeśli z partii nie zostanie usunięty Zbigniew Papierski.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

*Iwona Śledzińska - Katarasińska zastanawia się nad swoim dalszym członkostwem w Platformie Obywatelskiej. *

Posłanka powiedziała, że napisała wniosek do regionalnego sądu koleżeńskiego PO w sprawie współpracownika ministra infrastruktury Zbigniewa Papierskiego. Chodzi o sprawę sprzed kilku lat, kiedy Papierski udzielał się jako internauta na forach. Na jednym z nich napisał, że Drzewiecki jest narkomanem i gangsterem, a Śledzińska-Katarasińska alkoholiczką.

Posłanka Platformy już grozi odejściem z partii jeśli nie zostanie z niej usunięty Papierski. Szef klubu PO Tomasz Tomczykiewicz niegodziwym nazywa zachowanie Papierskiego. Przewodniczący Tomczykiewicz uważa, że sprawą powinien zająć się sąd koleżeński.

Posłanka powiedziała, że do wniosku do sądu załączyła wydruki z forum internetowego z kilku lat, które świadczą o składaniu obraźliwych wpisów przez Papierskiego.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/26/t83738.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/wkrotce;sad;nad;palikotem;ma;politycze;adhd,89,0,679769.html) Wkrótce sąd nad Palikotem: "ma politycze ADHD" PO zdecyduje w piątek o tym, czy poseł z Lublina zostanie w partii.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/205/t80077.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kolejna;afera;po;poslanka;oskarza;ludzi;ministra,183,0,746679.html) Kolejna afera PO? Posłanka oskarża ludzi ministra Iwona Śledzińska-Katarasińska oskarża współpracownika Cezarego Grabarczyka i prezesa jednej z podległych mu spółek.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/52/t122932.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/35;proc;w;wyborach;po;zadowolona,155,0,746907.html) 35 proc. w wyborach? PO zadowolona Szef klubu Platformy zapowiada kolejne ustawy, które mają ułatwić życie Polakom.
Tagi: konflikt w po, po, wiadomości, kraj, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz