Notowania

lech kaczyński
01.05.2010 09:05

Śledzińska-Katarsińska zdziwiona słowami Marty Kaczyńskiej

Córka Lecha Kaczyńskiego weźmie udział w kampanii stryja.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

*CórkaLecha Kaczyńskiegozapowiedziała swój udział w kampanii swojego stryja. *

Szefowa sztabuJoanna Kluzik-Rostkowska przyznała, że Marta Kaczyńska chce być zaangażowana w kampanię wyborczą.

- _ Bratanica Jarosława Kaczyńskiego powiedziała, że w tej kampanii psychicznie czy ze swoim wsparciem stoi za stryjem _ - podkreśliła posłanka PiS.

Iwona Śledzińska-Katarasińska z PO (na zdjęciu) jest zdziwiona, że Marta Kaczyńska chce zaangażować się w kampanię wyborczą. - _ Uważam, że człowiek w sytuacjach dramatycznych, naprawdę nie chce biegać ze sztandarami po ulicy. Ale może mam inny temperament - stwierdziła w _ Faktach po Faktach _w telewizji TVN24 _.

Jednocześnie pojawiły się opinie, że Marta Kaczyńska mogłaby pełnić rolę pierwszej dany w przypadku, gdyby jej stryj wygrał wyścig do Pałacu Prezydenckiego. -_ Protokół dyplomatyczny dopuszczałby taką opcję _ - powiedział dziennikowi _ Fakt _ Daniel Passent, znany publicysta tygodnika _ Polityka _ i były ambasador Polski w Chile

Były ambasador wskazuje jednak, że prezydent mógłby wybrać inną osobę do pełnienia tej roli, np. szefową swojej kancelarii, czy jakąś inną bliską mu osobę.

ZOBACZ TAKŻE:

* [ Kluzik-Rostkowska: "Dziś to zupełnie inny Jarosław. Silny" ]( http://news.money.pl/artykul/kluzik-rostkowska;dzis;to;zupelnie;inny;jaroslaw;silny,205,0,615629.html )
* [ Schetyna: Prezes PiS zyskuje, gdy nie zabiera głosu ]( http://news.money.pl/artykul/schetyna;prezes;pis;zyskuje;gdy;nie;zabiera;glosu,191,0,615615.html )
* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
Tagi: lech kaczyński, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz