Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
warszawa
06.10.2013 15:21

Śmierć po biegu "Biegnij Warszawo"

Pogotowie udzieliło pomocy trzem osobom.W biegu uczestniczyło około 15 tysięcy ludzi.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Jakub kamiński)

Jedna osoba zmarła na mecie biegu _ Biegnij Warszawo _. Potwierdził to rzecznik imprezy, Sławomir Rykowski. Zapewnił, że zabezpieczenie medyczne biegu było właściwe.

- _ Wszystko było tak jak należy, zabezpieczenie było takie, jak być powinno. Takie rzeczy czasem się zdarzają, uczestnik zasłabł tuż po przekroczeniu linii mety, tuż przed drzwiami karetki z pełna obsługą reanimacyjną. Został przewieziony do szpitala,a le reanimacja nie przyniosła skutku _ - mówi Rykowski.

Koordynator zespołów ratownictwa medycznego Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego _ Meditrans _, Elżbieta Weinzel, powiedziała, że pogotowie udzieliło pomocy trzem osobom.W biegu na dystansie 10 kilometrów uczestniczyło około 15 tysięcy ludzi.

Czytaj więcej w Money.pl
Dlaczego policjant popełnił samobójstwo? Warszawska prokuratura okręgowa wszczęła śledztwo w sprawie śmierci 42-letniego oficera policji.
Będzie decyzja ws. referendum w Warszawie Szef warszawskiego SLD Sebastian Wierzbicki pozytywnie ocenia dzisiejszy list PO do członków stołecznego Sojuszu, w którym Platforma odnosi się do postulatów dotyczących Warszawy.
Apelują do opozycji. Ziobro: To jest konieczne Solidarna Polska apeluje do partii opozycyjnych o zaprzestanie partyjnych kampanii i zjednoczenie sił w sprawie referendum o odwołanie prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz.
Profesor Gliński chce debaty o Warszawie Jak dodał, zarówno formuła debaty, jak też liczba jej uczestników, to kwestie do dyskusji.
Tagi: warszawa, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz