Notowania

zamach w bostonie
19.04.2013 07:20

Strzelanina na uczelni w Bostonie. To może być ciąg dalszy zamachów

Jeden z napastników został zatrzymany po pościgu policyjnym 3,5 km w miejscowości Watertown, na zachód od uniwersytetu. Trwa obława na drugiego z napastników.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

*Na przedmieściach Bostonu doszło do strzelaniny na kampusie Massachusetts Institute of Technology (MIT). Nie żyje policjant. Jeden z napastników został zatrzymany.Istnieje podejrzenie, że mężczyźni mają coś wspólnego z poniedziałkowymi zamachami. *

*Aktualizacja 10:19 *

Budynek, w którym padły strzały jest otoczony przez policję. Studenci nie mogą zbliżać się do uczelni, a pobliskie ulice zostały zablokowane. Przed chwilą policja schwytała podejrzanego o strzelanie mężczyznę.

Policjant, który zmarł w szpitalu, został kilkukrotnie postrzelony. Trwa śledztwo w tej sprawie. Wiadomo, że policjant został zastrzelony w trakcie interwencji ws. zakłócania porządku.

Jeden z napastników został zatrzymany po pościgu policyjnym 3,5 km w miejscowości Watertown, na zachód od uniwersytetu. Trwa obława na drugiego z napastników.

Policja podejrzewa, że mężczyźni mogli mieć związek z zamachami w trakcie poniedziałkowego maratonu w Bostonie. Jeden z podejrzanych przypomina mężczyznę poszukiwanego przez FBI, który mógł podłożyć ładunek.

Zobacz relację na żywo w telewizji CBS:

Czytaj więcej w Money.pl
Najnowsze informacje o zamachu w Bostonie Ładunki wybuchowe raniły setki osób, a kilka zabiły. Eksplozje nastąpiły podczas maratonu biegowego z okazji _ Patriots Day _.
Zamach w trakcie maratonu w Bostonie? Są ofiary Dwa ładunki eksplodowały niedaleko mety zawodów, w których udział brało 27 tysięcy ludzi. W biegu startowało 30 Polaków. Prezydent Obama wystąpił z telewizyjnym orędziem.
Strzelec z Las Vegas zatrzymany. Zabił trzy osoby 26-letni Ammar Harris, który już wcześniej był notowany w policyjnych kartotekach, zostanie przekazany w ręce funkcjonariuszy z Las Vegas i tam stanie przed sądem.
Strzeklanina i ofiary. Tym razem w sądzie Uzbrojony mężczyzna zastrzelił dwie kobiety w holu sądu w Wilmington, największym mieście stanu Delaware na wschodzie USA.
Tagi: zamach w bostonie, boston, wiadomości, wiadmomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz