Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
finlandia
26.05.2012 08:22

Strzelanina w Finlandii. Złapano zamachowca

Do ataku doszło we wczesnych godzinach rannych w miejscowości Hyvinkaa, około 50 kilometrów na północ od stolicy kraju, Helsinek.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Photodeus/CC/Flickr)

*Fińska policja zatrzymała uzbrojonego mężczyznę, który zastrzelił na południu Finlandii jedną osobę, a osiem innych ranił. *

Według policji strzelanina mogła mieć charakter przypadkowy. Dwie osoby są w stanie krytycznym.

Do strzelaniny doszło we wczesnych godzinach rannych w miejscowości Hyvinkaa, ok. 50 kilometrów na północ od stolicy kraju, Helsinek. 18-latek zaczął strzelać z dachu budynku w centrum miasta - poinformował oficer odpowiedzialny za śledztwo.

Napastnikowi udało się zbiec z miejsca zdarzenia, lecz policja niedługo potem go zatrzymała. Nie stawiał oporu.

Czytaj więcej w Money.pl
Nie oddali mu pieniędzy, urządził masakrę Były student pielęgniarstwa One Goh, oskarżony o zabójstwo siedmiu osób i usiłowanie zabójstwa dalszych trzech na jednej z uczelni w Oakland w stanie Kalifornia, oświadczył w poniedziałek za pośrednictwem obrońcy z urzędu, że nie przyznaje się do winy.
Breivik trenował na grach komputerowych _ - Tak naprawdę, to ich nie lubię, ale są dobre, jeśli pragnie się symulacji w celach treningowych - _oświadczył morderca.
Szaleńcy wchodzili do taksówek i mordowali Co najmniej ośmiu taksówkarzy zostało zastrzelonych w mieście Guadalupe w pobliżu Monterrey na północy Meksyku.
Tagi: finlandia, wiadomości, wiadmomości, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz