Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Strzelanina w USA. Pięć osób nie żyje

0
Podziel się:

Pięć osób zginęło w strzelaninie na osiedlu mieszkaniowym w mieście Federal Way, na południe od Seattle. Wśród ofiar śmiertelnych jest domniemany napastnik.

Strzelanina w USA. Pięć osób nie żyje
(J.B Nicholas / Splash News/EAST NEWS)

Pięć osób zginęło w strzelaninie na osiedlu mieszkaniowym w mieście Federal Way, na południe od Seattle. Wśród ofiar śmiertelnych jest domniemany napastnik - poinformowała rzeczniczka policji.

Według rzeczniczki Cathy Schrock policjanci zostali poinformowani o strzałach w Federal Way w niedzielę o godz. 21.30 czasu lokalnego (czyli w poniedziałek o godz. 6.30 czasu polskiego).

Po dotarciu na miejsce zobaczyli leżących na parkingu mężczyzn. Gdy jeden z nich dostrzegł policjantów, sięgnął po broń.

Według Schrock funkcjonariusze natychmiast otworzyli ogień. Mężczyzna zginął, ale na razie nie jest jasne, czy został zastrzelony przez policjantów.

Policja ustaliła, że dwaj pozostali mężczyźni leżący na ziemi byli martwi. Po przeszukaniu osiedla w jednym z mieszkań znaleziono zabitego mężczyznę, a w innym - martwą kobietę.

Jak pisze AP, nie wiadomo, co wywołało strzelaninę.

Czytaj więcej w Money.pl
Uzbrojony personel w szkołach? Oni tak chcą Zamiast ograniczenia dostępu do broni amerykańskie Stowarzyszenie Strzeleckie proponuje coś zupełnie innego.
Pod tym względem był to najgorszy rok w USA Po tym wydarzeniu na stronie Białego Domu kilka milionów osób podpisało petycję o ograniczeniu dostępu do broni w USA.
"Stany Zjednoczone mają poważny obowiązek" Barack Obama opowiedział się za kontrolą posiadania broni przez Amerykanów.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)