Notowania

sztorm
26.08.2013 07:28

Sztorm Fernand zbliża się do Meksyku

Obecnie sztorm znajduje się w odległości ok. 40 km od tego miasta.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Polaris Images/East News)

W bezpośrednim sąsiedztwie wschodnich wybrzeży Meksyku uformował się w niedzielę tropikalny sztorm Fernard, który w poniedziałek ma dotrzeć do lądu w rejonie stanu Vera Cruz i największego miasta tego stanu o tej samej nazwie - poinformowało Centrum ds. Huraganów w Miami.

Sztorm, którego szybkość wiatru wynosi 72 km/godz i któremu towarzyszą gwałtowne opady deszczu, spowodował już zakłócenia w dostawie prądu i zalanie wielu ulic w mieście Vera Cruz.

Obecnie sztorm znajduje się w odległości ok. 40 km od tego miasta.

Gubernator stanu Vera Cruz Javier Duarte ostrzegł mieszkańców rejonów przybrzeżnych aby pozostali w domach i zawiesił zajęcia w szkołach.

Czytaj więcej w Money.pl
W Meksyku uruchomiono nowe obserwatorium promieniowania gamma Jego zadaniem będą badania wysokoenergetycznego promieniowania kosmicznego. Ma wzbogacić naszą wiedzę o wybuchach supernowych i supermasywnych czarnych dziurach.
Dwóch kiboli z Gdyni zatrzymanych. Grozi im... Dwóch pseudokibiców usłyszało zarzuty pobicia i udziału w zbiegowisku. Policja zatrzymała też trzeciego Polaka zamieszanego w gdyńską bójkę.
Meksyk uwolni sektor energetyczny? - _ Chcemy dopuścić prywatne firmy do będącego obecnie wyłączną domeną państwa sektora energetycznego _- oświadczył prezydent Enrique Pena Nieto.
Tagi: sztorm, wiadomości, wiadmomości, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz