Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Tusk o agresji w polityce: Polacy dramatyzują

0
Podziel się:

W porównaniu do innych krajów standardy w polskiej polityce nie są niskie - ocenia premier.

Tusk o agresji w polityce: Polacy dramatyzują
(kprm.gov.pl)
bETveYPp

W porównaniu do innych krajów standardy w polskiej polityce nie są wcale takie niskie - ocenia premier.

Donald Tusk stwierdził, że zabójstwo Marka Rosiaka w łódzkim biurze poselskim Prawa i Sprawiedliwości spowodowało histerię nieadekwatną do okoliczności.

POSŁUCHAJ DONALDA TUSKA:

Premier odniósł się w ten sposób na konferencji prasowej w Brukseli do dyskusji o obniżeniu agresji w polskiej polityce. Rozpoczęła się ona po zabójstwie Marka Rosiaka w biurze poselskim Prawa i Sprawiedliwości w Łodzi.

bETveYPr
Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/116/t113780.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/ryszard;c;przyznal;sie;do;winy;nienawidze;politykow;pis,157,0,695197.html) Ryszard C. przyznał się do winy: Nienawidzę polityków PiS Do łódzkiej siedziby partii wtargnął starszy mężczyzna z pistoletem gazowym i nożem. Jarosław Kaczyński wini za wydarzenie kampanię nienawiści wobec jego partii.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/141/t113805.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/tusk;to;pierwszy;zamach;polityczny;pis;to;wina;po,56,0,695352.html) Tusk: To pierwszy zamach polityczny. PiS: To wina PO Europoseł Janusz Wojciechowski uważa, że tłem ataku na współpracownika jego biura poselskiego w Łodzi była polityczna nienawiść do PiS.
bETveYPS
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)