Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Ukraina i Rosja razem w Unii Celnej?

0
Podziel się:

Władimir Putin ofertę złożył podczas spotkania z Wiktorem Janukowyczem.

Ukraina i Rosja razem w Unii Celnej?
(PAP/EPA)

Premier Rosji Władimir ofertę złożył podczas spotkania z nowym prezydentem Ukrainy Wiktorem Janukowyczem - informuje agencja Interfax Ukraina._ _

_ - Przystąpcie do Unii Celnej _ - powiedział Putin na postulat Janukowycza, by dokonać _ ostrego zwrotu _ w stosunkach rosyjsko-ukraińskich. W skład istniejącej od 1 stycznia Unii Celnej wchodzą Rosja, Białoruś i Kazachstan.

[

Moskwa i Kijów zapowiadają "nowe otwarcie ]( http://news.money.pl/artykul/moskwa;i;kijow;zapowiadaja;nowe;otwarcie,107,0,596075.html )_ - Jedną z bardzo drażliwych kwestii podczas kampanii przedwyborczej na Ukrainie był temat stosunków ukraińsko-rosyjskich _ - oznajmił Janukowycz, zapowiadając: _ I wewnętrzna, i zewnętrzna polityka Ukrainy zostanie poważnie skorygowana . Szybko zaprowadzimy porządek i w dosłownym, i w przenośnym sensie _.

Ukraina nowym, najważniejszym partnerem Rosji?

Zobacz komentarze telewizji Russia Today:

Putin oświadczył podczas spotkania z Janukowyczem, że rosyjsko-ukraińska współpraca w dziedzinie energetycznej może rozwijać się także na rynkach państw trzecich. _ Energetyka - także tu można zbudować normalne, cywilizowane stosunki, iść naprzód, w tym na rynkach państw trzecich _ - powiedział.

wiadmomości
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)