Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

USA: strzelanina w bazie wojskowej. Trzy osoby nie żyją

0
Podziel się:

Napastnik zabarykadował się w koszarach. Prawdopodobnie jest on pracownikiem szkoły podoficerskiej.

USA: strzelanina w bazie wojskowej. Trzy osoby nie żyją
(MivPiv/iStockphoto)

Trzy osoby zginęły w strzelaninie, do jakiej doszło w bazie piechoty morskiej w Quantico w stanie Wirginia na wschodzie USA - poinformował w piątek rzecznik amerykańskiej armii.

Napastnik najpierw zastrzelił jedną osobę, a następnie zabarykadował się w koszarach. Kiedy po kilku godzinach żołnierze żandarmerii weszli do pomieszczenia, w którym przebywał znaleźli jego ciało oraz zwłoki kolejnej ofiary. Najpewniej mężczyzna popełnił samobójstwo.

Napastnik prawdopodobnie był pracownikiem szkoły podoficerskiej. Na razie nie wiadomo kim były jego ofiary, wiadomo jedynie, że były one żołnierzami piechoty morskiej. Nie są też znane motywy zbrodni.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 23 czasu miejscowego (godz. 4 rano w piątek czasu polskiego). Baza wojskowa została czasowo zamknięta.

Czytaj więcej w Money.pl
Strzelec z Las Vegas zatrzymany. Zabił trzy osoby 26-letni Ammar Harris, który już wcześniej był notowany w policyjnych kartotekach, zostanie przekazany w ręce funkcjonariuszy z Las Vegas i tam stanie przed sądem.
Wysłuchają orędzia. "Kluczowy moment" Grupa kongresmenów chce zwrócić uwagę na potrzebę zmian w prawodawstwie dotyczącym broni palnej.
Kolejna strzelanina w USA. Znów szkoła Co najmniej jedna osoba została ranna w czasie strzelaniny, która wybuchła w czwartek pod szkołą średnią w Atlancie.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)