Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
bengazi
04.10.2012 21:24

W Libii FBI nawet potrzebuje ochrony wojska

To jedna z najniebezpieczniejszych misji, na jakiej byli agenci służb federalnych.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Master Sgt. Ken Hammond/defenselink.mil)

Pentagon potwierdził, że wspierana przez amerykański personel wojskowy ekipa śledcza FBI odwiedziła miasto Bengazi we wschodniej Libii, gdzie w ubiegłym miesiącu zabito ambasadora USA.

_ - Na żądanie FBI ministerstwo obrony zapewniło ekipie śledczej wsparcie w zakresie logistyki i bezpieczeństwa, by mogła ona pracować na miejscu w Bengazi. Personel ministerstwa zakończył dziś swe wsparcie i opuścił Bengazi wraz z ekipą śledczą _ - powiedział dziennikarzom rzecznik Pentagonu George Little.

11 września w ataku demonstrantów na konsulat Stanów Zjednoczonych w Bengazi zginęli ambasador Christopher Stevens i trzej jego współpracownicy. Był to jeden z licznych aktów przemocy, do jakich doszło w państwach arabskich w reakcji na ujawnienie wyprodukowanego w USA filmu wideo poniżającego proroka Mahometa.

Czytaj więcej w Money.pl
USA przygotowują odwet za atak na placówkę Administracja prezydenta Baracka Obamy przygotowuje zbrojną operację w celu schwytania lub zabicia sprawców ataku na konsulat USA w Bengazi 11 września.
Jest efekt krwawego ataku na konsulat Libia zawiesiła ruch powietrzny nad Bengazi na wschodzie kraju - poinformowały źródła na lotnisku w tym mieście.
To oni zabili ambasadora USA w Bengazi? Amerykański ambasador Christopher Stevens i trzej inni Amerykanie zginęli w następstwie ataku na konsulat USA w Bengazi.
Tagi: bengazi, wiadomości, wiadmomości, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz