Notowania

narkotyki
17.11.2010 06:36

Wielka obława na handlarzy narkotyków

Przestępcy obracali ogromnymi ilościami narkotyków, głównie kokainy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(dottorpeni/CC/Flickr)

*Ponad 100 osób zostało aresztowanych we Włoszech, Słowenii, Serbii, Czarnogórze i na Węgrzech podczas wielkiej międzynarodowej operacji policyjnej przeciwko handlarzom narkotyków - podała włoska policja. *

Centrum akcji z udziałem 300 włoskich policjantów był Mediolan i okolice oraz inne miasta na północy Włoch, między innymi Turyn, Genua, Varese i Biella. Działająca głównie na tych terenach szajka miała powiązania z gangami Serbów, Macedończyków i Słoweńców. Dlatego falę aresztowań przeprowadzono w ich krajach oraz w tych, w których były one aktywne. Gangi te obracały, jak podkreślono, ogromnymi ilościami narkotyków, przede wszystkim kokainy.

Policja włoska, która koordynowała operację, poinformowała, że sukces zawdzięcza też współpracy z jednostkami policji w Belgradzie i Lublanie.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/200/t49352.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/wlochy;karabinierzy;przechwycili;tone;kokainy,241,0,710385.html) Włochy: Karabinierzy przechwycili tonę kokainy Narkotyki o wartości 250 milionów euro przejęto w jednym z portów Kalabrii.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/114/t97906.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/hiszpania;przy;szmuglowaniu;narkotykow;wykorzystywali;ciezarne,116,0,710260.html) Hiszpania: Przy szmuglowaniu narkotyków wykorzystywali ciężarne Policja rozbiła gang przemytników kokainy.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/11/t97547.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/czy;seks;i;narkotyki;da;sie;wliczyc;do;polskiego;pkb,125,0,689277.html) Czy seks i narkotyki da się wliczyć do polskiego PKB? GUS szykuje się do policzenia, ile wart jest czarny rynek w kraju. To inicjatywa Eurostatu.
Tagi: narkotyki, wiadomości, wiadmomości, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz