Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Wielki pożar w Londynie. 10 kilometrów od Parku Olimpijskiego

0
Podziel się

Ponad 200 strażaków walczy z wielkim pożarem, który wybuchł w zakładzie utylizacji odpadów.

Wielki pożar w Londynie. 10 kilometrów od Parku Olimpijskiego
(spjwebster/CC/Flickr)
bDyzGpit

Ponad 200 strażaków walczy z wielkim pożarem, który wybuchł dziś w zakładzie utylizacji odpadów w Dagenham we wschodnim Londynie. BBC podkreśla, że jest to największy od lat pożar w brytyjskiej stolicy.

Według londyńskiej straży pożarnej, w ogniu stoi cały parterowy budynek, a nad Dagenham unoszą się kłęby dymu. Nie ma informacji o ofiarach. Straż pożarna zapewnia, że nie ma zagrożenia dla obiektów olimpijskich.

Park Olimpijski, gdzie wieczorem odbędzie się uroczyste zakończenie Igrzysk Olimpijskich, znajduje się w odległości ok. 10 km na zachód od miejsca pożaru.

bDyzGpiv
Czytaj więcej o olimpiadzie w Londynie
Zakończenie Olimpiady jak wesele? Szczegóły Program ceremonii zamknięcia igrzysk owiany jest tajemnicą, ale są przecieki. Organizatorzy zapowiadają _ największe after party na świecie _.
Mamy dziesiąty medal w Londynie. Tym razem... Dotychczas polscy sportowcy zdobyli dwa złote, dwa srebrne i sześć brązowych medali.
Najdroższy widok z okna w Londynie jest na wioskę olimpijską Jeden ze sklepów w Londynie wykorzystał swoje położenie i za widok z okna, który gwarantuje przybyłym wgląd do życia w wiosce olimpijskiej, pobiera opłatę. Pięciominutowa obserwacja kosztuje... dwa funty.
bDyzGpiW
KOMENTARZE
(0)