Notowania

kokaina
15.11.2010 09:28

Włochy: Karabinierzy przechwycili tonę kokainy

Narkotyki o wartości 250 milionów euro przejęto w jednym z portów Kalabrii.

Podziel się
Dodaj komentarz
(daniel_philpott/CC/Flickr)

*Tonę kokainy o wartości 250 milionów euro skonfiskowali karabinierzy w porcie Gioia Tauro w Kalabrii na południu Włoch. Port ten kontrolowany jest przez tamtejszą mafię 'ndranghetę i to ona zapewne stoi za przemytem. *

Najczystszy narkotyk, jak poinformowano, pochodzi z Brazylii. Ukryto go w transporcie urządzeń rolniczych. Przeznaczony był nie tylko na rynek we Włoszech, ale także w innych krajach europejskich.

To według karabinierów jeden z największych sukcesów w walce z przemytem narkotyków we Włoszech w ciągu ostatnich 15 lat.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/114/t97906.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/hiszpania;przy;szmuglowaniu;narkotykow;wykorzystywali;ciezarne,116,0,710260.html) Hiszpania: Przy szmuglowaniu narkotyków wykorzystywali ciężarne Policja rozbiła gang przemytników kokainy.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/11/t97547.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/czy;seks;i;narkotyki;da;sie;wliczyc;do;polskiego;pkb,125,0,689277.html) Czy seks i narkotyki da się wliczyć do polskiego PKB? GUS szykuje się do policzenia, ile wart jest czarny rynek w kraju. To inicjatywa Eurostatu.
Tagi: kokaina, wiadmomości, wiadomości, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz