Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
papała
17.11.2010 15:30

Wreszcie przełom w śledztwie w sprawie śmierci Papały?

Świadek twierdzi, że szefa policji zabili mordercy z Rosji i Białorusi.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Andrzej Rybczyński)

*Obrońcy oskarżonych w warszawskim procesie o namawianie do zabójstwa generała Marka Papały są zdziwieni nowym świadkiem w sprawie. W głównym wątku śledztwa łódzka prokuratura zebrała zeznania Piotra K. pseudonim _ Broda _. *

Twierdzi on, że Papałę zabiło dwóch płatnych morderców z Rosji i Białorusi, a za zleceniem stał polonijny biznesmen Edward Mazur.

Andrzej Zamorowski, adwokat Ryszarda Boguckiego oskarżanego o współudział w morderstwie jest zaskoczony nowym świadkiem. Dziwi go dlaczego _ Broda _ zdecydował się zeznawać dopiero po 12 latach od zbrodni i po tym jak w celi zmarł inny świadek koronny w tej sprawie Artur Zirajewski.

*POSŁUCHAJ ANDRZEJA ZAMOROWSKIEGO: *


Ryszard Bogucki jest oskarżony o współudział w zabójstwie szefa policji. Żona Marka Papały zeznała, że widziała na miejscu zbrodni w dniu śmierci męża. Drugi oskarżony w warszawskim procesie - Andrzej Z. pseudonim _ Słowik _ jest oskarżony o podżeganie Artura Zirajewskiego do zabójstwa generała. Obaj nie przyznają się do tych przestępstw.

Dziennikarz badający sprawę: Amerykanie i tak nie wydadzą Mazura

Jerzy Jachowicz, auto wielu artykułów na ten temat, uważa, że zeznania nowego świadka w sprawie zabójstwa generała Marka Papały mogą być przełomowe. Nowy światkiem jest Piotr K. pseudonim _ Broda _ i uzyskał status świadka koronnego w innym postępowaniu.

Jachowicz przypomina, że według relacji mediów _ Broda _ wskazuje na płatnych zabójców, którzy zrealizowali _ zlecenie _ na zabójstwo szefa policji.

*POSŁUCHAJ JERZEGO JACHOWICZA: *


_ Broda _ zeznał, że wśród zleceniodawców zabójstwa był polonijny biznesmen Edward Mazur. W opinii dziennikarza śledczego nowy świadek nie będzie miał wpływ na decyzję Stanów Zjednoczonych o ekstradycji Mazura.

*POSŁUCHAJ JERZEGO JACHOWICZA:*


* *Jachowicz dodał, że z informacji mediów wynika, że w udział Mazura w zabójstwie wątpią także polskie służby specjalne.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/10/t44810.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/nowy;swiadek;koronny;w;sprawie;zabojstwa;papaly,185,0,711865.html) Nowy świadek koronny w sprawie zabójstwa Papały Płatnymi zabójcami szefa polskiej policji byli podobno Rosjanin i Białorusin.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/27/t90907.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/wazne;informacje;fbi;w;sprawie;zabojstwa;papaly,83,0,585811.html) Ważne informacje FBI w sprawie zabójstwa Papały Amerykanie informowali polskich śledczych o możliwości przekupienia świadków.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/220/t85724.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/nie;zyje;swiadek;w;sprawie;zabojstwa;generala;papaly,99,0,572515.html) Nie żyje świadek w sprawie zabójstwa generała Papały Skazany najprawdopodobniej zatruł się przepisanymi mu lekami.
Tagi: papała, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz