Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
rządy władimira putina
26.02.2012 09:47

Wybory w Rosji. Kolejne demonstracje przeciwko Putinowi

W tym samym czasie sympatycy Władimira Putina będą wręczać przechodniom wstążeczki w narodowych barwach Rosji.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Dziś przeciwnicy Władimira Putina znowu wyjdą na ulice protestować przeciwko szefowi rządu. W tym celu przeprowadzona zostanie akcja _ wielki biały krąg. _

Do wyborów prezydenckich w Rosji pozostał tydzień, a na dziś zaplanowane są dwie demonstracje. Przeciwników i zwolenników Władimira Putina. Opozycja przeprowadzi akcję wielki biały krąg a sympatycy premiera chcą przekonać mieszkańców rosyjskiej stolicy, że Putin kocha wszystkich.

Od kilku godzin w Moskwie nieprzerwanie sypie śnieg. Temperatura utrzymuje się w granicach 0 stopni Celsjusza, na ulicach tworzą się ogromne, błotniste kałuże. Organizatorzy akcji o uczciwe wybory postanowili spotkać się na Sadowym Kolcu, aby utworzyć żywy łańcuch. Trzymając się za ręce próbowali zamknąć krąg wokół stołecznej obwodnicy.

Organizatorzy tej akcji wyliczyli, że aby się ona powiodła powinno przyjść na Sadowe Kolcu minimum 34 tysięcy osób. W tym samym czasie sympatycy Władimira Putina będą wręczać przechodniom wstążeczki w narodowych barwach Rosji, namawiając do głosowania na szefa rządu.

Czytaj więcej o wyborach w Rosji
"Nie chcemy krwawej rewolucji. Zwrócimy Putina" Około 5 tys. osób domagało się odejścia Władimira Putina. Wśród uczestników byli przywódcy opozycji z Moskwy
Blisko 800 mld na armię. Zobacz w jakim kraju Władimir Putin zapowiedział rozwój armii. Chce na nią wydać blisko 800 mld dolarów.
Oni już wiedzą kto wygra wybory w Rosji Kilka rosyjskich pracowni prognozuje, kto zostanie prezydentem już w pierwszej turze.
Władimir Putin może uniknąć upokorzenia Wyniki badania opinii publicznej oznaczają, że Putin uniknie upokarzającej dla niego drugiej tury.
Tagi: rządy władimira putina, wybory, wiadmomości, wiadomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz