Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wybuch w zakładach chemicznych. Są ranni

0
Podziel się:

Co najmniej 30 osób zostało rannych w następstwie wybuchu i wywołanego nim pożaru w amerykańskim stanie Luizjana.

Wybuch w zakładach chemicznych. Są ranni
(Polaris/East News)
bEErATNh

Co najmniej 30 osób zostało rannych w następstwie wybuchu i wywołanego nim pożaru w amerykańskim stanie Luizjana - poinformowały władze.

Produkujące łatwopalne węglowodorowe gazy etylen i propylen zakłady firmy Williams znajdują się w miejscowości Geismar na południowy wschód od Baton Rouge.

Rzeczniczka lokalnych władz ochrony środowiska Jean Kelly powiedziała, że śmigłowce ewakuowały z miejsca wypadku trzech lub czterech ludzi, a dalszych 30 wywieziono karetkami. Rzeczniczka nie dysponowała szczegółowymi informacjami na temat obrażeń, jakich doznali poszkodowani.

bEErATNj

Według Kelly badania nie wykazały na razie niebezpiecznego stężenia substancji chemicznych w powietrzu. Mieszkańcom Geismar zalecono, by pozostali w domach oraz nie otwierali drzwi i okien.

Czytaj więcej w Money.pl
Tragiczny pożar na farmie drobiu. Są ofiary Do pożaru doszło na farmie drobiu w prowincji Cilin w północno-wschodnich Chinach. Przyczyną tragedii była prawdopodobnie awaria systemu elektrycznego.
Gwiazdor NBA w stanie cieżkim w szpitalu Do zderzenia doszło na jednej z ulic na przedmieściach Atlanty. Prowadzony przez koszykarza Cadillac Escalade nagle zmienił kierunek jazdy, przeciął pas zieleni dzielący szosę i uderzył w inny pojazd.
Eksplozja w fabryce. Nie żyje 12 osób Do eksplozji doszło w fabryce materiałów wybuchowych w mieście Caofan w prowincji Shandong na wschodnim wybrzeżu Chin.
bEErATNK
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)