Notowania

przepaść
31.03.2013 21:40

Wypadek autobusu w Meksyku. 12 osób zginęło po zderzeniu z ciężarówką

W ubiegłym roku w tym samym stanie w podobnym wypadku, zginęły 43 osoby, a 20 zostało rannych.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Polaris Images/East News)

*Dwanaście osób zginęło, a czternaście zostało rannych w wypadku autobusu, który zderzył się z ciężarówką i spadł w przepaść w stanie Veracruz we wschodnim Meksyku - poinformowała agencja Associated Press, powołując się na lokalne władze. *

Autobus jechał górzystą drogą między miastami Misantla a Xalapa, kiedy wczoraj w nocy zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym. Autobus kilkakrotnie przekoziołkował i spadł w 100-metrową przepaść.

W ubiegłym roku w tym samym stanie w podobnym wypadku drogowym, w którym zdarzyły się ciężarówka i autobus, zginęły 43 osoby, a 20 zostało rannych.

Czytaj więcej w Money.pl
Tragiczny wypadek autobusu. Ponad 50 ofiar Ponad 50 osób zginęło w czołowym zderzeniu autobusu i ciężarówki w Chibombo, około 100 kilometrów na północ od stolicy Zambii, Lusaki.
Wypadek autobusu w Nepalu. Są ofiary i ranni 30 osób zginęło, a 13 zostało ciężko rannych w sobotę w nocy w zachodnim Nepalu w okręgu Doti, gdy autobus stoczył się z drogi w górzystym terenie.
Autobus wpadł do rowu. Jedna osoba nie żyje Autobus jechał z Warszawy do Augustowa. Na śliskiej drodze za miejscowością Sędki pojazd prawdopodobnie wpadł w poślizg i znalazł się w rowie.
Tagi: przepaść, wiadomości, wiadmomości, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz