Notowania

partia palikota
03.10.2010 17:45

Zaczął się wyścig, Palikot odejdzie czy go wyrzucą?

Graś: Musi odejść przed 6 grudnia. On sam nie chce czekać Sam odejdę.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Leszek Szymański)

Janusz Palikot powiedział, że jest gotów niezwłocznie zrezygnować z funkcji przewodniczącego lubelskiej Platformy Obywatelskiej.

Założyciel ruchu _ Nowoczesna Polska _odniósł się w ten sposób do słów rzecznika rządu Pawła Grasia, który powiedział, że wobec wczorajszych deklaracji Janusza Palikota o zamiarze wystąpienia z Platformy Obywatelskiej 6 grudnia _ - _ nie można czekać do tego czasu ze zmianą na stanowisku przewodniczącego regionu lubelskiego.

_ - Nie możemy czekać, zwłaszcza, ze PO jest tuż przed decyzjami dotyczącymi wyborów samorządowych i układaniem list w regionach - _zapowiedział rzecznik rządu.

POSŁUCHAJ PAWŁA GRASIA:

Palikot powiedział, że nie będzie czekał z rezygnacją z szefowania lubelskiej Platformie do 6 grudnia.

POSŁUCHAJ JANUSZA PALIKOTA:

Janusz Palikot powiedział, że do rozważenia jest kwestia rezygnacji z mandatu poselskiego przed 6 grudnia.

*POSŁUCHAJ JANUSZA PALIKOTA: *


Premier Donald Tusk nie przejął się specjalnie odejściem Palikota. _ - Nie lekceważę, nie histeryzuję - _powiedział premier. _ - Janusz Palikot zdobył się na taką własną drogę polityczną. Jako człowiek dość doświadczony będę z ciekawością oglądał, czy kolejny eksperyment na polskiej scenie politycznej się powiedzie - _ dodał.

Według sondażu Homo Homini dla Polskiego Radia, poparcie dla partii Palikota deklaruje 3,8 proc. badanych. 56 proc. respondentów uważa, że Ruch Nowoczesna Polska zagrozi Platformie Obywatelskiej, 23 proc. - że Sojuszowi Lewicy Demokratycznej, 16 proc. - że Prawu i Sprawiedliwości i 4 proc. - że Polskiemu Stronnictwu Ludowemu.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/91/t112219.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/palikot;ostro;atakowany;za;swoj;ruch;i;postulaty,50,0,685874.html) Palikot ostro atakowany za swój Ruch i postulaty _ Powtarza postulaty Platformy, nie ma szans _ mówią politycy koalicji. PiS: _ To dowód na bezideowość PO. _
[ ( http://static1.money.pl/i/h/105/t112233.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/palikot;rusza;do;walki;o;nowoczesna;polske,204,0,685772.html) Palikot rusza do walki o Nowoczesną Polskę _ Nie dla politycznych dinozaurów i hegemonii Kościoła. Tak dla in vitro i darmowych środków antykoncepcyjnych _ - wyliczał postulaty w Kongresowej.
Tagi: partia palikota, partia, wiadomości, gospodarka, najważniejsze
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz