Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Zamach w Bostonie. Ujawnili kim były ofiary eksplozji

0
Podziel się:

Liczba ofiar maskary podczas maratonu przekracza już 170 osób.

Zamach w Bostonie. Ujawnili kim były ofiary eksplozji
(PAP/EPA)
bECcotvV

Sprawcy ataku bombowego w Bostonie są nadal nieznani. Coraz więcej wiadomo jednak o ofiarach. W zamachu zginęli ośmioletni chłopiec, 29-letnia kobieta i studentka z Chin. Liczba rannych przekracza 170.

Ośmioletni Martin Richard stał w rejonie mety maratonu bostońskiego wraz z mamą i dwójką rodzeństwa. Chłopiec zginął w wyniku poważnych obrażeń. Jego matka i siostra zostały ciężko ranne. Bratu nic się nie stało. Wbrew wcześniejszym informacjom ojciec chłopca nie biegł w maratonie.

Drugą ofiarą zamachu jest 29-letnia Krystle Campbell. Początkowo jej rodzicom powiedziano, że przeżyła zamach. Gdy udali się do szpitala okazało się, że leży tam koleżanka ich córki, która miała ze sobą jej dowód tożsamości. Ciało Krystle było w kostnicy.

bECcotvX

Trzecią ofiarą zamachu była studentka Uniwersytetu Bostońskiego. Ani uczelnia ani konsulat Chin nie ujawniły jej tożsamości, ponieważ nie mają na to zgody rodziny.

Czytaj więcej w Money.pl
Boston: Nic nie wskazuje na Al-Kaidę Policja - po przesłuchaniu saudyjskiego studenta i przeszukaniu jego mieszkania - wyłączyła go z kręgu podejrzanych.
Polacy z Bostonu opowiadają o tragedii Po poniedziałkowych zamachach polscy studenci i naukowcy w Bostonie upewniali się wzajemnie, czy nikomu nic złego się nie stało.
Wybuch na maratonie: Saudyjski student zachowywał się dziwnie Jego mieszkanie zostało przeszukane - ujawnił szef komisji bezpieczeństwa wewnętrznego.
bECcotwy
KOMENTARZE
(0)