Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Zaskakujący apel Miedwiediewa do ministrów

0
Podziel się:

- Bez znajomości Internetu i umiejętności posługiwania się komputerem nie ma co marzyć o pracy w rządzie - zapowiedział prezydent.

Zaskakujący apel Miedwiediewa do ministrów
(ec.europa.eu)

Prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew chce współpracować jedynie z urzędnikami, którzy potrafią posługiwać się Internetem i nowoczesnymi technologiami komunikacji.

Rosyjski przywódca zapowiedział to podczas spotkania z dziennikarzami i przedsiębiorcami, do którego doszło w studiu telewizji Rossija24. Miedwiediew oświadczył, że po przyszłorocznych wyborach prezydenckich, w których ma nadzieję, że wygra Władimir Putin chce objąć tekę szefa rządu.

Jednocześnie obecny prezydent poradził wszystkim ministrom i urzędnikom, żeby zaczęli uczyć się wykorzystania nowoczesnych technologii komunikacji i przesyłu informacji.- _ Bez znajomości Internetu i umiejętności posługiwania się komputerem nie ma co marzyć o pracy w rządzie _ - zapowiedział Dmitrij Miedwiediew.

Wcześniej prezydent wyjaśnił dlaczego nie ubiega się o reelekcję. W jego opinii, należy być politycznym realistą a nie fantastą. Zdaniem Miedwiediewa, społeczne notowania popularności Władimira Putina są wyższe niż jego i dlatego zrezygnował z kandydowania na rzecz swojego przyjaciela Putina.

Więcej wiadomości na temat sytuacji w Rosji - czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/129/t94081.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/putin;broni;wolnosci;w;internecie,197,0,901829.html) Zaskakujące słowa Putina. Broni wolności w... -_ Nowoczesne państwa nie powinny ograniczać swobód w internecie _- oświadczył premier Rosji Władimir Putin.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/65/t111169.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/dymisja;rosyjskiego;ministra;finansow,187,0,920763.html) Zwolnił ministra przed kamerami. Zobacz Zasugerował mu to prezydent Dmitrij Miedwiediew, po tym jak Kudrin zapowiedział, że nie chce pracować w jego przyszłym rządzie.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/71/t89927.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/niewazne;kto;bedzie;prezydentem;rosji,90,0,884826.html) "Osoba prezydenta Rosji nie ma znaczenia" Szef londyńskiego Centre for European Reform, Charles Grantiewiele uważa, że po wyborach prezydenckich w Rosji niewiele się zmieni.
KOMENTARZE
(0)