Notowania

wybory na białorusi
14.10.2010 18:36

Białoruska opozycja może pojawić się w mediach

Debaty z udziałem jej przedstawicieli nie będą jednak emitowane na żywo.

Podziel się
Dodaj komentarz
(charlesdyer/CC/Flickr)

*Kandydaci startujący w wyborach na urząd prezydenta Białorusi będą mieli możliwość udziału w debatach telewizyjnych. Centralna Komisja Wyborcza poinformowała jednak, że debaty nie będą emitowane w telewizji _ na żywo _. *

Politycy opozycyjni, którzy zmierzają wziąć udział w wyborach prezydenckich, chcieli debat na żywo. _ - Jesteśmy przeciwko wcześniejszemu nagrywaniu debat telewizyjnych. One powinny odbywać się na żywo _ - powiedział Polskiemu Radiu Andriej Dmitrijeu - szef sztabu wyborczego Uładzimira Nieklajeuwa, poety i polityka. Mimo negatywnego stosunku do wcześniejszego nagrywania debat, żaden z polityków na razie nie zapowiedział zdecydowanie ich bojkotu.

Portal internetowy _ Salidarność _ uważa, że nagrywanie debat ma być gwarancją dla władz, że opozycyjni kandydaci nie zrobią jakiejś niespodzianki podczas audycji _ na zywo _
Centralna Komisja Wyborcza poinformowała jednocześnie, że dodatkowo kandydaci startujący w wyborach otrzymają bezpłatnie po dwa półgodzinne wystąpienia w państwowej telewizji oraz radiu. Będą mieli również możliwość bezpłatnego zaprezentowania swojego programu w państwowych centralnych i regionalnych gazetach.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/87/t73815.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/wenezuela;uratowala;bialorus;przed;kryzysem,75,0,681547.html) "Wenezuela uratowała Białoruś przed kryzysem" Zdaniem Łukaszenki Wenezuela sprzedaje ropę na normalnych warunkach.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/50/t85042.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/koniec;sielanki;w;zbirze;miedwiediew;ostro;atakuje,98,0,686178.html) Koniec sielanki w ZBiRze. Miedwiediew ostro atakuje Prezydent Rosji oskarża Aleksandra Łukaszenkę o antyrosyjską retorykę.
Tagi: wybory na białorusi, białoruś, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz