Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
bruni
26.11.2012 06:50

Carla Bruni-Sarkozy wraca do showbiznesu

Carla Bruni-Sarkozy, żona byłego prezydenta Francji znów trafia na okładki ilustrowanych pism. Pierwsza dama korzysta z wyprowadzenia się męża z Pałacu Elizejskiego, aby zaistnieć w showbiznesie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(White House (Pete Souza) / Maison Blanche)

Carla Bruni-Sarkozy w znakomitej formie wraca po latach nieobecności związanej z rolą Pierwszej Damy Francji. Jest na luzie, uśmiechnięta, radosna i pełna naturalnego wdzięku. Takiego zdania są osoby towarzyszące małżonce byłego prezydenta Francji w sesjach fotograficznych do francuskiego wydania wpływowego miesięcznika _ Vogue _.

W grudniowym numerze Carla czaruje i zachwyca. Pięć lat w cieniu Pałacu Elizejskiego, kiedy to na każdym kroku była narażona na dręczącą obecność paparazzich czyhających na najdrobniejsze uchybienie w sposobie zachowania żony prezydenta V Republiki, teraz odzyskała wolność.

Modelka i piosenkarka odnosząca sukcesy na listach przebojów, znów wraca na okładki ilustrowanych pism, ale jak zapewnia, w pierwszym rzędzie jest żoną, matką, no i trochę piosenkarką.

Czytaj więcej w Money.pl
Sarkozy opuszcza szlabany na granicach Po serii zabójstw, dokonanych przez powiązanego z Al-Kaidą sprawcę, władze Francji nie zezwolą islamistom na wjazd do kraju.
To utoruje drogę do władzy Sarkozy'emu? Unia na Rzecz Ruchu Ludowego (UMP), pogrążyła się w bratobójczej walce - oceniają media.
Sztandarowy projekt Sarkozy'ego pogrzebany Sztandarowy projekt byłego prawicowego prezydenta Nicolasa Sarkozy'ego - Dom Historii Francji w Paryżu - nie ma szans na realizację.
Tagi: bruni, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz