Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Drogi - bezpieczeństwo - akcja

0
Podziel się

Rozpoczyna się akcja społeczna "Weekend bez ofiar" prowadzona przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad. Gość Programu Pierwszego Polskiego Radia, zastępca szefa Generalnej Dyrekcji Andrzej Maciejewski zapraszał na plenerowe spotkania poświęcone bezpieczeństwu uczestników ruchu.

bEiIcQoR

W trzech miastach w Polsce zorganizowane zostaną rodzinne pikniki edukacyjne: pierwszy dziś w Kołobrzegu przy latarni morskiej, drugi w Łodzi przy centrum handlowym "Manufaktura, trzeci w Warszawie na Agrykoli. Na pikniku będzie można skorzystać z symulatorów zderzenia, symulatorów dachowania, a także porozmawiać z policjantami i psychologami transportu.

Kampania "Weekend bez ofiar" ma wpłynąć na zwiększenie bezpieczeństwa na polskich drogach poprzez podniesienie świadomości kierowców, rowerzystów i pieszych. Towarzyszą jej działania edukacyjne. Inicjatorzy akcji chcą zwrócić uwagę Polaków na praktyczne aspekty bezpieczeństwa. Dotychczas na stronie internetowej www.weekendbezofiar.pl zarejestrowało się ponad 29 tysięcy chętnych do wzięcia udziału w akcji.

bEiIcQpu
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)