Notowania

Dziś raport komisji do spraw nacisków. Będzie Trybunał Stanu dla Ziobry?

Szef sejmowej komisji naciskowej Andrzej Czuma przedstawi dziś o godz. 13.00 projekt raportu z kilkuletnich prac komisji.

Podziel się
Dodaj komentarz
(kprm.gov.pl)

*Szef sejmowej komisji naciskowej Andrzej Czuma przedstawi dziś o godz. 13.00 projekt raportu z kilkuletnich prac komisji. *

Ma nie być w nim wniosków dotyczących stawiania Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobry przed Trybunałem Stanu.

Andrzej Czuma podkreślił w radiowej Trójce, że raport liczący 83 strony to tekst prawniczy i rzetelny. Jak wyjaśnia w państwie kierowanym przez Jarosława Kaczyńskiego źle się działo, ale nie było to spowodowane przez polityczne naciski na służby i prokuraturę.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI ANDRZEJA CZUMY:

Komisja działała od lutego 2008 roku. W tym czasie odbyła blisko 170 posiedzeń. Przesłuchała w charakterze świadków, m.in. byłych premierów: Jarosława Kaczyńskiego i Kazimierza Marcinkiewicza, wicepremierów: Ludwika Dorna, Romana Giertycha i Andrzeja Leppera, byłych ministrów: Zbigniewa Ziobrę i Janusza Kaczmarka oraz wielu prokuratorów.

Były naciski? Dowiedz się więcej z Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/156/t82588.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/szefa;cbs;odwolano;bo;nie;chcial;lamac;prawa,135,0,688519.html) 'Szefa CBŚ odwołano, bo nie chciał łamać prawa" To opinia Andrzeja Czumy na temat wydarzeń ze stycznia roku 2007.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/156/t82588.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/koniec;przesluchan;w;komisji;do;spraw;naciskow;wkrotce;raport,146,0,883346.html) Koniec przesłuchań w komisji. Kiedy raport? - Wstępny raport sejmowej komisji śledczej ds. nacisków ma zostać przedstawiony na posiedzeniu, które odbędzie się w czwartek w przyszłym tygodniu - poinformował w szef komisji Andrzej Czuma (PO).
[ ( http://static1.money.pl/i/h/152/t80024.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/bury;donosi;do;abw;chodzi;o;naciski,77,0,852301.html) Bury donosi do ABW. Chodzi o naciski Wiceminister skarbu złożył zawiadomienie do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.
Tagi: komisja do spraw nacisków, kraj, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz